رونالدینیو: مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نیست

رونالدینیو در مورد شرایط بارسلونا با مربیگری ژاوی هم گفت:« بارسا فصل قبل خوب کار نکرد، هرچند با آمدن ژاوی شرایط بهتر شد. بارسا، لیونل مسی و چند بازیکن دیگرش را از دست داده بود و در دوران بازسازی قرار داشت. اما فصل جاری خریدهای خوبی داشته اند و همه چیز مهیاست تا بارسا به موفقیت برسد. من خوشبین هستم و امیدوارم ژاوی بتواند بارسا را به جایگاه شایسته اش برساند.»منبع


کد خبر : 1844786 |
30 شهریور 1401 ساعت 18:30 |
48.1K بازدید |

40
دیدگاه

بازیکنان بزرگ زیادی داریم

 یکی از سوالات از رونالدینیو در مورد لیونل مسی بود و اینکه آیا او را بهترین فوتبالیست تاریخ می داند یا خیر. اسطوره برزیلی در پاسخ گفت:« خیر. دشوار بتوان گفت که لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. مسی شاید بهترین بازیکن دوره خودش باشد اما فوتبالیست‌های بزرگ زیادی مثل پله و دیه‌گو مارادونا داریم که در دوران خودشان شماره یک بودند. در هر صورت من از این مقایسه‌ها خوشم نمی آید.»


رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل، معتقد است که هر دوره بازیکنان بزرگ خودش را دارد و نمی‌توان لیونل مسی را بزرگترین فوتبالیست تاریخ دانست.

رونالدینیو: مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نیست

به گزارش “ورزش سه”، رونالدینیو امشب در یک بازی دوستانه در خنت بلژیک به میدان خواهد رفت. او که سابقه پنج فصل بازی برای بارسا را دارد و با این باشگاه در سال 2006 فاتح لیگ قهرمانان نیز شد، به بهانه بازی دوستانه امشب در یک نشست خبری شرکت کرد.