رونی در تمرین رونالدو: کریس همچنان دلخور است؟

به گزارش “ورزش سه”، هواداران کریستیانو رونالدو همچنان از صحبتهای چند روز پیش وین رونی درباره ستاره محبوب‌شان عصبانی هستند. وین رونی گفته بود رونالدو این روزها هیچ شباهتی با کریستیانوی چند سال پیش ندارد.

اولین کسی که خبر حضور رونی در مجموعه تمرینی یونایتد را منتشر کرد آگه فیورتوفت، ملی‌پوش سابق نروژی، بود که در باشگاه انگلیسی مسئولیت اداری دارد. او در توییتی نوشت که شخصا وین رونی را در کارینگتون دیده است.

درست در بحبوحه خشم هواداران کریستیانو از هم‌تیمی سابق او در منچستریونایتد، امروز تصاویری منتشر شد که نشان می‌داد وین رونی در مجموعه تمرینی یونایتد، کارینگتون، حضور یافته است. به همین خاطر بود که این تصاویر در انگلیس خبرساز شد. خیلی‌ها می‌خواهند بدانند در مواجهه احتمالی رونالدو و وین رونی در این مجموعه چه گذشته است.

امروز تصاویری هم از ورود کریستیانو رونالدو به مجموعه کارینگتون منتشر شد. رونالدو سوار بر کادیلاک معروفش وارد این مجموعه شد. با این تفاسیر به نظر می‌رسد وین رونی و کریستیانو امروز در مجموعه تمرینی منچستریونایتد با هم روبه‌رو شده باشند.منبع


وین رونی با حضور در مجموعه تمرینی منچستریونایتد خبرساز شد. او چند روز پیش با انتقادهای تندی که از کریستیانو رونالدو کرده بود خشم هواداران کریستیانو را برانگیخته بود.

رونی در تمرین رونالدو: کریس همچنان دلخور است؟


کد خبر : 1848922 |
27 مهر 1401 ساعت 00:10 |
6.7K بازدید |

0
دیدگاه

وین رونی که هدایت دی‌سی یونایتد را بر عهده دارد اخیرا به کشورش، انگلیس، برگشته چرا که تیم او نتوانست به مرحله حذفی لیگ MLS صعود کند. دی‌سی یونایتد در واقع در جدول کنفرانس شرقی این لیگ در قعر جدول ایستاد. بعد از آن بود که رونی روانه انگلیس شد تا به خانواده‌اش ملحق شود. بر اساس اخبار منتشر شده امروز او برای سر زدن به باشگاه سابقش به منچستر رفته است.