رکورد خیره‌کننده آنچلوتی؛ کارلتو هفته اول نمی‌بازد


تیم های کارلو آنچلوتی در هفته نخست لیگ اغلب پیروز شده اند و برای او تنها یک شکست به ثبت رسیده است.

رئال مدافع عنوان قهرمانی لالیگاست و چهار روز پس از فتح سوپرجام اروپا به بازی با آلمریا رسیده است. این بیست و هفتمین شروع کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال، در رقابت های لیگ است و او از این حیث رکورد فوق العاده خوبی هم دارد. تیم های آنچلوتی در اولین هفته از رقابت های لیگ اغلب برنده شده اند. تنها یک بار در سپتامبر 2008 بود که میلان با آنچلوتی در هفته نخست مغلوب بولونیا شد. میلان در آن فصل رتبه سوم سری آ را کسب کرد و اینتر قهرمان شد.

حاصل کار تیم های آنچلوتی در هفته نخست رقابت های لیگ، 20 برد، پنج تساوی و یک شکست بوده است. او در دوران مربیگری اش هدایت تیم هایی چون پارما، یوونتوس، میلان، چلسی، پی اس جی، رئال مادرید، بایرن مونیخ، ناپولی و اورتون را برعهده داشته است. این برای سومین بار است که آنچلوتی رئال را در زمین آلمریا هدایت می کند. دو بار گذشته رئال با نتایج پرگل 0-5 و 1-4 به پیروزی رسیده است. کریم بنزما تنها بازمانده رئال مادرید از آن دو دیدار است و امشب امید اولی گلزنی کهکشانی ها خواهد بود.


کد خبر : 1838276 |
23 مرداد 1401 ساعت 15:35 |
743 بازدید |

1
دیدگاه

26 شروع و تنها یک شکست

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید امشب کار خود در لالیگا را از ساعت 22 به وقت محلی برابر آلمریا شروع خواهد کرد. پس از تساوی شب گذشته بارسلونا برابر رایو وایه کانو، رئال می تواند با پیروزی بر میزبانش، از همین ابتدا دو امتیاز از باسا پیش بیفتد.

امشب شاهد بیست و یکمین پیروزی کارلو آنچلوتی در هفته نخست رقابت های لیگ خواهیم بود؟منبع