ریکانی: اشک مادرم را درآوردید، خداحافظ آبادان!کد خبر : 1939441 |
02 خرداد 1402 ساعت 21:21 |
5.2K بازدید |

2
دیدگاه

آن هجمه‌ها غیرقابل باور بود؛


کاپیتان صنعت نفت تصمیم گرفته فصل آینده در این تیم به فوتبال خود ادامه ندهد.

ریکانی: اشک مادرم را درآوردید، خداحافظ آبادان!

به گزارش “ورزش سه”، طالب ریکانی مثل همیشه فصل موفقی در صنعت نفت آبادان داشت و نمایش موثر او به ویژه در هفته‌های پایانی منجر به بقای تیمش در لیگ برتر شد، اما اخراج در دیدار مقابل آخر برابر ذوب‌آهن و عدم حضور در بازی هفته سی‌اُم منجر به ایجاد حاشیه برای این ستاره فوتبال خوزستان شد.

ریکانی که در فصل گذشته ۵ گل مهم برای صنعت نفت آبادان زد، در هفته بیست و نهم لیگ برتر نیز دروازه ذوب‌آهن را از روی نقطه پنالتی باز کرد، اما دقایقی بعد بخاطر یک خطای شدید و ضربه کف پا به سینه بازیکن حریف کارت قرمز مستقیم گرفت تا تیمش ۱۰ نفره شود و عبدالله ویسی در آخرین بازی او را دراختیار نداشته باشد.

این وضعیت موجب شد تا هجمه‌ها و شایعات عجیبی نسبت به این کاپیتان متعصب صنعت نفت شکل بگیرد و او را دچار حاشیه‌ای ناخواسته کند، اما او حالا با بقای تیم محبوبش به این مسائل واکنش نشان داده است.

طالب ریکانی که امروز برای حمایت از استقلال خوزستان در بازی صعود به لیگ برتر به ورزشگاه غدیر اهواز رفته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار “ورزش سه”، عنوان کرد: از این اتحاد خوزستانی‌ها ممنون هستم، چراکه امروز اتفاق مهم و جذابی رقم زدند. خوزستانی‌ها همیشه در کنار هم بودند و خیلی خوشحالم که صنعت نفت در لیگ برتر ماند و امروز هم استقلال خوزستان از لیگ یک صعود کرد.

او در مورد بقای صنعت نفت در لیگ برتر اظهار کرد: واقعا از این اتفاق خوشحال هستم. ماندن در لیگ برتر حق ما بود و از هواداران تشکر می کنم که حامی تیم بودند.

1795935

کاپیتان صنعت نفت در خصوص شرایط سختی که در هفته آخر لیگ برتر داشت، ابراز کرد: خیلی سخت بود و روزهای دشواری سپری کردم، اما الان باید بگویم که خیلی دلگیر هستم و قطعا در هفته آینده تصمیم‌گیری مهمی خواهم داشت و شاید دیگر در صنعت نفت نمانم و این تصمیم را گرفته‌ام و روی آن تاکید دارم.

ریکانی در مورد علت این تصمیم غیرمنتظره گفت: اتفاقاتی پس از دیدار با ذوب‌آهن برای من افتاد که باورنکردنی بود. وقتی به فرودگاه آبادان رسیدم، اشک‌های مادرم را دیدم که خیلی ناراحت شدم. هیچ چیز در دنیا بالاتر از پدر و مادر و خانواده‌ام نیستند. رقم زدن آن اتفاقات برای من خیلی بد بود و به همین دلیل شاید در فوتبال خوزستان کارم را ادامه ندهم؛ علی‌رغم تمام علاقه‌ام به نفت آبادان که همه می‌دانند چقدر این تیم را دوست دارم.

کاپیتان صنعت نفت تاکید کرد: من قبل از دیدار با ذوب‌آهن درگیر بیماری مادرم بودم و تمرکز کافی نداشتم که شاید بخاطر همین اتفاق اخراج شدم ولی متاسفانه هجمه‌ها و مسائل عجیبی مطرح کردند که موجب شده این تصمیم را بگیرم.منبع