زارع: چهار تا بازی دیگر هم ذوب‌آهن به ما گل نمی‌زد!

مازیار زارع، سرمربی ذوب‌آهن در خصوص بازی گفت: “فکر می کنم واقعا بچه ها تلاش زیادی کردند. با توجه به این که سفر خیلی عجیب و غریبی داشتیم و ساعت دو شب به اصفهان رسیدیم، بچه ها نشان دادند هیچ چیزی روی آنها تاثیر ندارد و تمام تلاش خود را کردند. فکر می کنم به شخصه اگر چهار تا نود دقیقه دیگر هم بازی می کردیم از ذوب آهن گل نمی خوردیم. حالا اینکه روی یک صحنه هایی و در اکثر دقایق بازی توپ روی هوا بود، برمی گردد به تیم ذوب آهن و مربی محترمشان که در حیطه کاری من نیست در مورد ایشان و تیمش صحبت کنیم. اما چیزی که بود بازی به این شکل بود و طبیعی است بعضی خطراتی هم ایجاد شود. در هر صورت خسته نباشید می گویم به بازیکنانم. در نیمه اول هیچ موقعیتی به حریف ندادیم و موقعیت هایی هم داشتیم. در توپ گیری در زمین خود و همچنین یکی دو صحنه دیگر. به هرحال فکر می کنم نتیجه به اتفاقات داخل بازی نزدیک بود. یکی دو موقعیت ما داشتیم و یکی دو موقعیت هم حریف در شلوغی و پرتاب و ضربه ایستگاهی داشت.”


کد خبر : 1869360 |
19 بهمن 1401 ساعت 18:15 |
7 بازدید |

0
دیدگاه

ذوب روی پرتاب اوت، ایستگاهی و ارسال برنامه داشت

به گزارش “ورزش سه” پس از تساوی برابر ذوب‌آهن، مازیار زارع، سرمربی ملوان، با حضور در نشست خبری در مورد بازی به صحبت پرداخت و در ادامه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.


سرمربی ملوان با تمجید از عملکرد شاگردانش تاخیر در پرواز و رسیدن دیرهنگام تیمش به اصفهان را هم روی عملکرد تیم خود بی‌تاثیر دانست.

زارع: چهار تا بازی دیگر هم ذوب‌آهن به ما گل نمی‌زد!

زارع که از عملکرد تیمش راضی به نظر می‌رسید، ادعای جالبی هم مطرح کرد که در ادامه می‌خوانید؛

زارع در خصوص داوری و اعتراضش در بین دو نیمه به داور گفت: “به گواه کارشناسان تلویزیونی سه پنالتی صد درصد ما در بازی های گذشته گرفته نشد. اینکه ما مربیان در مورد داوری صحبت می کنیم، واقعا فشار زیادی روی ما هست. یک صحنه هایی می بینیم که شاید داورهای عزیز هم نمی بینند. نمی دانم که این اتفاق می افتد و وی ای آر به فوتبال ما می آید. فکر نکنم به عمر ما کفاف بدهد و ببینیم. داوری امروز هم من بازی را نباختم و می گویم. به هیچ وجه از داوری آقای راکی راضی نبودم. کاملا دوستانه این صحبت را می کنم. در خیلی از صحنه های پنجاه پنجاه ما را نمی دید. در آن صحنه هم که رفتم بین دو نیمه اعتراض کردم، خودتان در تلویزیون دیدید. باید به بازیکن ذوب آهن کارت زرد می داد و متاسفانه خطایی گرفت که می توانست منجربه گل شود. هرچقدر هم کمک داور و داور چهارم به او می گفتند خطا نبود، چون می شنیدم من، به هرحال می گفت تصمیمی است که گرفته و کاری نمی تواند بکند. حق دارد. تصمیمش را گرفته بود و نمی توانست برگرداند. اما اگر وی ای آر وجود داشت، آن وقت می توانست ببیند و تصمیمش را برگرداند. ما مربیان هم آنقدر حرص و جوش نخوریم. این همه از فوتبال روز دنیا عقب هستیم. این وی ای آر فشار را از تیم ها و داوران و فدراسیون کم می کند که اتفاقات عجیب و غریب رخ ندهد و حق به حق دار برسد ولی به عمر ما کفاف نمی دهد امیدوارم کسانی که هستند و آن موقع هم هستند وی ای آر را بیاورند تا فوتبال ما ضرر نکند.”منبع