زانوی زخمی مانع از بازی ستاره سپاهان(عکس)

علی‌نژاد که با پای بخیه زده و ورم کرده دیدار مقابل ذوب‌آهن را به پایان رسانده بود، احتمال می‌رفت برابر آلومینیوم در ترکیب نباشد، اما دیروز از ابتدا به میدان رفت و سه موقعیت جدی با نفوذهای خطرناک خود از جناح چپ و راست به وجود آورد که هیچ‌کدام از آنها تبدیل به گل نشد.


وینگر سپاهان با وجود یک نیمه درخشان مقابل آلومینیوم به اجبار در نیمه دوم تعویض شد.

زانوی زخمی مانع از بازی ستاره سپاهان(عکس)

محمد علی‌نژاد که سابقه سه فصل حضور در آلومینیوم اراک را دارد و پس از نمایش فوق‌العاده در این تیم مدنظر مورایس قرار گرفت و به‌عنوان یکی از خریدهای مهم سپاهان در نقل و انتقالات تابستانی راهی این تیم شد، دیروز یکی از مهره‌های اصلی طلایی‌پوشان برابر تیم سابق خود بود که فرصتی برای گلزنی نداشت.

این بازیکن که در نخستین بازی فصل مقابل استقلال شروع درخشانی همراه سپاهان داشت و یک پاس گل داد، در دقیقه ۱۷ دیدار هفته گذشته(پنجم) برابر ذوب‌آهن با آسیب دیدگی جدی از ناحیه زانو مواجه شد ولی با این وجود با نظر کادر پزشکی تیمش تا پایان نیمه اول در زمین ماند و پس از آن جای خود را به یک بازیکن دیگر داد.

به گزارش “ورزش سه”، سپاهان با وجود نمایش سراسر هجومی در دیدار روز گذشته مقابل آلومینیوم و حملات زیادی که تدارک دید، نتوانست دروازه حریف خود را باز کند و البته ژوزه مورایس سرمربی این تیم هم بدشانس بود که نتوانست محمد علی‌نژاد، یکی از بازیکنان اصلی خود را تا پایان مسابقه در اختیار داشته باشد.

این بازیکن که در کنار نفوذهای سریع و خطرناک در کار دفاعی هم سپاهان را کمک می‌کرد و دو موقع تقابل تن به تن با بازیکنان آلومینیوم داشت، پس از اینکه در یک صحنه با تکل شدید میلاد فخرالدینی روی پای خود مواجه شد، دوباره از همان ناحیه قبلی آسیب دیدگی پیدا کرد و نتوانست در نیمه دوم تیمش را همراهی کند ولی بعید است مصدومیت این بازیکن سپاهان جدی باشد.منبع
کد خبر : 1843266 |
20 شهریور 1401 ساعت 19:25 |
997 بازدید |

0
دیدگاه