زنده: رئال مادرید یک – منچسترسیتی صفر

در حالی که سیتیزن‌ها بازی را بهتر آغاز کرده و با چند شوت از راه دور توسط دی‌بروینه و رودریگو دروازه کهکشانی‌ها را تهدید کردند، استقامت کورتوا در لیگ قهرمانان ادامه‌دار بود و سنگربان بلژیکی حملات میهمان را دفع کرد تا فشار اولیه از روی شاگردان آنچلوتی برداشته شود.

لحظات حساس
دقیقه ۵۰: روی یک ضدحمله با تشکیل مثلث مخوف مادریدی‌ها، بنزما فرصت باز کردن دروازه سیتی را از داخل محوطه جریمه داشت که ضربه این بازیکن پس از برخورد با مدافع سیتی راهی اوت شد.
دقیقه ۵۵: ضربه زمینی و پای چپ کوین دی‌بروینه از پشت محوطه جریمه توسط تیبو کورتوآی سرحال و آماده جمع شد.منبع

در ادامه بازی بازیکنان رئال کم‌کم به شرایط مسابقه مسلط شده و برنامه‌های خود را اجرایی کردند و روی یکی از همین تاکتیک‌ها در رساندن توپ از کانال چپ به وینیسیوس، فوق ستاره برزیلی با شوتی تماشایی دروازه هموطنش ادرسون را باز کرد تا سانتیاگو برنابئو منفجر شود.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل فوتبال اروپا در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین رئال مادرید و منچسترسیتی برگزار می‌شود که نیمه اول این دیدار با تک گل وینیسیوس جونیور به پایان رسیده است.


شاگردان آنچلوتی نیمه اول دیدار برابر من‌سیتی را با برتری به سود خود به پایان بردند.

زنده: رئال مادرید یک - منچسترسیتی صفر

منچسترسیتی
ادرسون، واکر، استونز، دیاز، آکانجی، رودری، گوندوگان، دی‌بروینه، برناردو سیلوا، گریلیش، هالند
سرمربی: گواردیولا

شرح گل
رئال مادرید یک منچسترسیتی صفر – وینیسیوس(دقیقه ۳۶) : فوق‌ستاره برزیلی رئال روی یک حمله سریع پس از دریافت توپ از کاماوینگا با شوتی ناگهانی از پشت محوطه جریمه به زیبایی دروازه ادرسون را باز کرد.


کد خبر : 1936447 |
19 اردیبهشت 1402 ساعت 23:41 |
903 بازدید |

0
دیدگاه

جادوی برنابئو گواردیولا را طلسم می‌کند؟

رئال مادرید
کورتوا، کارواخال، آلابا، کروس، بنزما، مودریچ، کاماوینگا، والورده، وینیسیوس جونیور، رودریگو، رودیگر
سرمربی: آنچلوتی