زنگ خطر برای ناگلزمان؛ نارضایتی بازیکنان بایرنکد خبر : 1844847 |
31 شهریور 1401 ساعت 11:20 |
814 بازدید |

0
دیدگاه


شرایط در اردوی بایرن مونیخ خیلی خوب نیست و برخی بازیکنان از رفتار یولیان ناگلزمان گله دارند.

زنگ خطر برای ناگلزمان؛ نارضایتی بازیکنان بایرن

به گزارش “ورزش سه”، نتایج نه چندان خوب بایرن مونیخ در بوندسلیگا و چهار بازی بدون کسب پیروزی، باعث شده شایعاتی در مورد بروز برخی مشکلات در رختکن این تیم و نارضایتی بازیکنان از عملکرد یولیان ناگلزمان شنیده شود. نشریه کیکر امروز با انتشار گزارشی مدعی شد اگرچه برخی از بازیکنان از مقدار زمان حضور خود در ترکیب بایرن مونیخ ناراضی هستند، اما هماهنگی درون تیمی و روحیه بازیکنان هنوز خوب و مساعد است. البته بازیکنان با رویکردی انتقادی عملکرد یولیان ناگلزمن را مورد بررسی قرار می دهند که این اولین زنگ خطر برای سرمربی جوان بایرن مونیخ است.

چندین بازیکن متوجه شده‌اند که او در صورت تردید در مورد ترکیب و بازیکنان، سن و سال و جایگاه آنها در باشگاه بایرن مونیخ را بر عملکرد اولویت داده و اینگونه ترکیب خود را انتخاب می کند. به عنوان مثال ماتیس تل در این مدت عملکرد بهتری داشته، اما اریک چوپو موتینگ باتجربه در دیدار مقابل آگسبورگ در ترکیب ثابت بایرن مونیخ قرار گرفت.

رایان گراونبرخ نمونه دیگری از بازیکنانی است که علیرعم ارائه عملکرد خوب، در ترکیب جایی ندارد و ناگلزمان هنوز به خرید جدید بایرن مونیخ اعتماد نمی کند. این ستاره هلندی از زمان انتقال به بایرن و در تمرینات پیش فصل تبدیل به بازیکنی باکیفیت و تاثیرگذار شده، اما جز بازی جام حذفی حتی یک بار نیز در ترکیب ثابت قرار گرفته است و همانگونه که خودش اخیرا گفت، این رویکرد باعث ناامیدی او شده است.منبع