ساری: برای پول درآوردن به لاتزیو نیامدم


کد خبر : 1940563 |
08 خرداد 1402 ساعت 00:17 |
4.3K بازدید |

1
دیدگاه

لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده؟
مهم‌ترین جنبه ورود بازیکنان قوی است. با این حال، ما در حال تبدیل شدن به تیمی هستیم که حتی زمانی که مجبوریم برای مدت طولانی دریبل بزنیم، می‌تواند فضا پیدا کند. ما همچنین به بازیکنانی قاطع نیاز داریم که در درجه اول مهاجمان گلزنی هستند که به ما کمک کنند تا با سهولت بیشتری به پایان فصل برسیم.

1880968

مربیگری در لاتزیو؟
من برای پول اینجا نیامده‌ام، چون پولی که اینجا می‌گیرم را در هیچ تیمی قبول نمی‌کنم. اما در اینجا می‌دانستم که می‌توانم به شکلی خالص فوتبال بازی کنم، در حالی که در دو سال گذشته سختی کشیده بودم. قهرمانی اینجا سخت است. کسب یک کوپا ایتالیا در رزومه من است، رفتن به لیگ قهرمانان برای رشد باشگاه است. ببینیم چه چیزی می‌توانیم داشته باشیم، با رئیس باشگاه در این باره صحبت می‌کنیم.

مائوریتسیو ساری، سرمربی لاتزیو در نشست خبری پس از بازی گفت:‌ “دوست ندارم به خودم نمره بدهم، در 21 سال مدرسه هرگز نمره‌ها را دوست نداشتم. ما فصل ضعیفی در اروپا داشتیم، اما در لیگ باورنکردنی بودیم و فراتر از انتظارات بودیم. هیچ کس فکر نمی‌کرد ما بالاتر از رتبه هفتم به پایان فصل برسیم.”

به گزارش “ورزش سه”، لاتزیو در چارچوب مسابقات هفته سی و هفتم سری آ به مصاف کرمونزه رفت و با نتیجه 3-2 به پیروزی دست پیدا کرد.


مائوریتسیو ساری، سرمربی لاتزیو تایید کرد علاقه دارد به همکاری با این باشگاه ادامه بدهد اما باید شرایط مدنظرش فراهم شود.

ساری: برای پول درآوردن به لاتزیو نیامدم

عملکرد کلی تیم؟
ما رشد کرده‌ایم، اما هنوز به عنوان یک تیم به بلوغ کامل نرسیده‌ایم. این مسابقات همیشه اینگونه است. با نتیجه 2-0 مقابل تیمی که سقوط کرده است، از دفاع دست می‌کشی، آن‌ها گل می‌زنند و ناگهان خودت را در 2-2 پیدا می‌کنی. این داستانی است که قبلا گفته شده است، من دو روز است که به تیم می‌گویم که بازی می‌تواند اینطور تمام شود.

آینده؟
این بدان معنا نیست که فقط برای قرارداد باید با هم بمانید. اگر هنوز هماهنگ باشیم، با هم می‌مانیم. درآمدهای بیشتری وجود دارد، کارهایی می‌توان انجام داد. من قصد ترک لاتزیو را ندارم، اما قصد ندارم کاری انجام دهم که دیگر به درد من نمی‌خورد. می‌دانم که لوتیتو دیوانه نیست، او بخشی از تاریخ لاتزیو است.منبع