سالِ طارمی بدون گل شروع شد(عکس)


ستاره ایرانی پورتو در شب تساوی تیمش مقابل کاسا پیا موفق به گلزنی نشد.

سالِ طارمی بدون گل شروع شد(عکس)

تیم فوتبال پورتو در حالی که مثل همیشه مهدی طارمی را در ترکیب ابتدایی و خط حمله داشت، از ساعت ۲۴ شنبه شب(به وقت ایران)، در چارچوب دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر پرتغال در ورزشگاه پینا مانیکی به مصاف کاسا پیا رده پنجمی رفت.

1789252

به گزارش “ورزش سه”، مهدی طارمی پس از اینکه در دو مسابقه پیاپی لیگ‌کاپ پرتغال گلزنی کرد و در دیدار اخیرشان در لیگ برتر برابر آروکا نیز موفق به ثبت هت‌تریک شده بود، انگیزه زیادی داشت نخستین بازی سال نو میلادی را دوباره با گلزنی شروع کند، اما نتوانست این کار را انجام دهد تا پورتو هم مقابل کاسا پیا ناکام بماند.


کد خبر : 1863501 |
18 دی 1401 ساعت 02:41 |
187 بازدید |

0
دیدگاه

فرصت‌سوزی پس از هت‌تریک؛

این ملی‌پوش ایرانی در دقیقه ۶۱ بهترین فرصت گلزنی برای خود و تیمش را از دست داد؛ پورتو در این لحظه روی ارسال اوتاویو از جناح راست صاحب یک فرصت عالی شده بود، اما ضربه سر مهدی طارمی از کنار تیرک عمودی دروازه کاسا پیا رد شد و نتیجه بازی بدون گل باقی ماند.

مهدی طارمی در دقیقه ۷۲ هم یک فرصت دیگر برای گلزنی داشت که شوت روی پای محکم او از پشت محوطه جریمه با واکنش مناسب و دفع توپ دروازه‌بان کاسا پیا همراه شد تا طارمی در شانزدهمین بازی فصل خود در لیگ برتر پرتغال نتواند به ۱۰ گل زده برسد.منبع

تیم فوتبال پورتو علی‌رغم اینکه کاسا پیا در وقت‌های تلف شده نیمه اول ۱۰ نفره شده بود، نتوانست این بازی خارج از خانه را با پیروزی پشت سر بگذارد و به تساوی بدون گل رضایت داد تا ۳۳ امتیازی شود و ضمن ناکامی در صعود به رتبه جدول لیگ برتر پرتغال و ماندن در جایگاه سوم، فاصله هفت امتیازی با بنفیکا صدرنشین پیدا کند.

مهدی طارمی، ستاره ایرانی پورتو در دیدار مقابل کاسا پیا که کاملا مهار شده بود، دو شوت در چارچوب و یک شوت به بیرون زد و در زدن ضربات خود دقت لازم را نداشت تا تیمش هم در شب ناکامی او نتواند این بازی را به نفع خود تمام کند.

1789250

کاسا پیا که در این فصل فراتر از انتظار ظاهر شده و جزو پنج تیم بالانشین جدول لیگ برتر پرتغال قرار گرفته، در دیدار خانگی مقابل پورتو نیز توانست موفق کار کند و در مقابل حملات ستاره‌های این تیم ازجمله مهدی طارمی موفق باشد و یک امتیاز از این بازی دشوار بگیرد.