ساوتگیت جواب برهالتر را نمی‌دهد!

به گزارش ورزش سه، گرگ برهالتر و گرت ساوتگیت مدت‌ها است با یکدیگر صحبت نکرده‌اند اما سرمربی ایالات متحده می داند که همتای انگلیسی‌اش تحت فشار زیادی قرار دارد.

نتیجه قرعه‌کشی جام جهانی باعث شد که این دو از هم تا روز جمعه و در ورزشگا البیت فاصله بگیرند.

در یک سال و نیم گذشته از من شنیده‌اید که این را می‌گویم: رکورد او در تورنمنت‌های بزرگ از جمله مقام چهارمی در جام جهانی 2018 و نایب قهرمانی در مسابقات یورو 2020 فوق‌العاده بوده است.

برهالتر گفت: «به دنبال برخی موارد در ماه‌های گذشته، فشار رسانه‌های انگلیسی بسیار بالا بوده کاملا با شرایط من متفاوت است.


گرگ برهالتر، مربی ایالات متحده، رابطه نزدیکی با گرت ساوتگیت داشت اما همگروهی انگلیس و آمریکا در جام جهانی این رابطه دوستانه را وارد چالش جدیدی کرد.

ساوتگیت جواب برهالتر را نمی‌دهد!

با این حال، تفاوتی بین موقعیت‌هایی که دو سرمربی در آن قرار دارند، وجود دارد و برهالتر خصوصا به مسابقات لیگ ملت‌ها اشاره می‌کند.

این افراد [رسانه‌ها] هر چند وقت یک‌بار به من سخت می‌گیرند، اما فکر نمی‌کنم به بزرگی چیزی باشد که گرت به آن دچار می‌شود.

برهالتر روز پنج شنبه با لبخند گفت: “من به او در واتس اپ پیام دادم، اما او پیام من را چک نکرده است و نمی‌دانم چه خبر است.”
رابطه ما در وقفه کوتاه مدت قرار گرفته و بعد از فردا دوباره رابطه‌مون رو ادامه میدیم.”

برهالتر افزود: “زمانی که او برای اولین بار هدایت این تیم را بر عهده گرفت، بسیار شبیه به موقعیتی بود که من برای اولین بار آن را به عهده گرفتم. تلاش برای تغییر هویت تیم، تمرکز مجدد، کار با بازیکنان جوان، بنابراین ما بسیار شبیه هستیم.”

“او کار بزرگی با این تیم انجام داده است و آنها شروعی عالی مقابل ایران داشتند. آنها حریف قدرتمندی هستند. بازی سختی برای ما خواهد بود.”منبع


کد خبر : 1855390 |
04 آذر 1401 ساعت 11:11 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه

چالش جدی در رابطه استاد و شاگرد

برهالتر و ساوت‌گیت در سال‌های اخیر زمانی که تیم‌های ملی کشورشان را هدایت می‌کردند، به هم نزدیک شدند و سرمربی آمریکا پس از قرعه‌کشی و همگروهی دو طرف در جام جهانی، ساوت‌گیت را «استاد» خود دانست.

همه ما می دانیم که این یک کسب و کار نتیجه محور است و همه ما در قبال نتایجی که در زمین می گیریم پاسخگو هستیم، اما او کار بزرگی انجام داده است.

برهالتر پس از اینکه آمریکایی‌ها نتوانستند جواز حضور در جام جهانی 2018 را کسب کنند به این تیم آمد و حالا آن‌ها را به جام بازگردانده است.
ساوتگیت اما هدایت سه شیرها را کمی پس از  شکست آن‌ها در یورو 2016 مقابل ایسلند بر عهده گرفت.