ستاره سابق رئال پاسخ لیونل مسی را دادکد خبر : 1845590 |
06 مهر 1401 ساعت 16:10 |
4.2K بازدید |

0
دیدگاه

معیارت برای انتخاب بهترین تیم را بگو


گوتی، هافبک سابق رئال مادرید، به اظهارنظر اخیر لیونل مسی در مورد رئال واکنش منفی نشان داد.

ستاره سابق رئال پاسخ لیونل مسی را داد

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی چند روز پیش در مصاحبه با شبکه “TUDN” و در پاسخ به سوالی در مورد اهداف پی اس جی در فصل جاری گفته بود که می خواهند قهرمان چمپیونزلیگ شوند. او به بازی فصل گذشته برابر رئال هم اشاره کرد و گفت که مستحق صعود بودند و اینکه همیشه بهترین تیم قهرمان چمپیونزلیگ نمی شود.

مسی گفت:« حذف برابر رئال در فصل گذشته واقعا سخت بود. دو بازی عالی برابر رئال انجام دادیم و تنها در 30 دقیقه پایانی بازی برگشت، رئال بهتر کار کرد و راهی دور بعد شد. یکسری جزئیات کوچک سرنوشت آن بازی را تعیین کردند. فصل جاری به خاطر برگزاری جام جهانی در پاییز، شرایط متفاوت با گذشته است ولی هدف ما تغییر نخواهد کرد. لیگ قهرمانان بسیار دشوار است و کافی است چند دقیقه بد باشید و حذف شوید. همیشه بهترین تیم قهرمان نمی شود.»

گوتی، ستاره سابق رئال مادرید، به این اظهار نظر مسی واکنش منفی نشان داد. او شب گذشته در برنامه ال‌چیرینگیتو گفت:« مسی بهتر است به این سوال پاسخ بدهد که معیار او برای انتخاب بهترین تیم چیست؟ اصلا بهترین تیم را چگونه تعریف می کنند؟ مثلا تیمی که در هر سه مرحله دور حذفی لیگ قهرمانان از شکست پیروزی می سازد و در فینال هم برنده می شود، بهترین تیم نیست؟ اگر رئال بهترین تیم فصل قبل نبود، کدام تیم بهترین تیم بود؟»منبع