ستاره لیورپول ناکام بزرگ اروگوئه برابر ایران


داروین نونیز، ستاره باشگاه لیورپول و تیم ملی اروگوئه در گلزنی مقابل ایران ناکام بود.

ستاره لیورپول ناکام بزرگ اروگوئه برابر ایران

یکی از مهم ترین بازیکنان ترکیب اروگوئه ستاره باشگاه لیورپول یعنی داروین نونیز بود. این ستاره جوان در نقل و انتقالات تابستانی اخیر با قراردادی به ارزش 75 به علاوه 25 میلیون یورو به جمع شاگردان یورگن کلوپ پیوست و جانشین سادیو مانه در ترکیب این تیم شد.


کد خبر : 1845032 |
01 مهر 1401 ساعت 22:09 |
3.8K بازدید |

0
دیدگاه

نونیز همچنین در ادامه یک شوت دیدنی دیگر نیز روانه دروازه ایران کرد اما این توپ به چارچوب نداشت. ستاره تیم ملی اروگوئه در جریان این مسابقه دو پاس زیبا نیز برای هم تیمی های خود ارسال کرد اما در نهایت اروگوئه‌ای ها در باز کردن دروازه تیم کارلوس کی روش ناکام بودند.منبع

به گزارش “ورزش سه”، فیفادی ماه سپتامبر برای تیم ملی فوتبال ایران با دیدار برابر یکی از تیم های پرقدرت دنیا یعنی اروگوئه آغاز شد. بعد از کش و قوس‌های فراوان این کارلوس کی روش بود که چندی پیش دوباره هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت و اتفاقا در دوره دوم حضور خود روی نیمکت ایران شروع فوق العاده‌ای داشت.

ملی پوشان فوتبال ایران امشب یک نمایش حساب شده و قابل‌ قبول را مقابل حریف قدرتمند خود ارائه دادند و نهایتاً با تک گل مهدی طارمی که روی پاس زیبای کریم انصاری فرد به ثمر رسید اروگوئه را با همه ستاره های بزرگش شکست دادند.

نونیز در جریان دیدار امشب برابر ایران نیز عملکرد خوبی داشت اما نتوانست در امر گلزنی موفق عمل کند. این مهاجم 23 ساله در اوایل بازی یک شوت سرکش و فوق‌العاده را روانه دروازه ایران کرد اما با واکنش دیدنی علیرضا بیرانوند روبرو شد.