ستاره ناپولی در اینتر هم‌تیمی طارمی می‌شودکد خبر : 2001741 |
23 بهمن 1402 ساعت 23:05 |
4K بازدید |

2
دیدگاه


پیوتر زیلینسکی، ستاره ناپولی، تست‌های پزشکی را برای پیوستن به اینتر میلان انجام داده است.

ستاره ناپولی در اینتر هم‌تیمی طارمی می‌شود

به گزارش “ورزش سه”، هافبک ۲۹ ساله لهستانی تصمیم دارد قرارداد جدیدی با ناپلی‌ها امضا نکند و در پایان فصل از این تیم جدا شود. او قبلاً برای پیوستن به نراتزوری با آنها توافق کرده است و قراردادی سه ساله با آپشن تمدید برای فصل چهارم به ارزش حدوداً ۴ میلیون یورو در هر فصل را پذیرفته است.

در این بین، اینتر هم‌اکنون در حال کار برای تکمیل قرارداد مهدی طارمی است و خود را برای انجام تست‌های پزشکی این مهاجم ایرانی در هفته جاری آماده می‌کند. او در تابستان پس از پایان قراردادش با پورتو به صورت رایگان به باشگاه ایتالیایی ملحق خواهد شد. همان‌طور که گفته شد اینتر می‌خواهد تا پایان این هفته تست‌های پزشکی طارمی انجام شود.

مراحل جذب زیلینسکی یک قدم جلوتر از طارمی است. او ماه گذشته در زمانی که مذاکرات به شکل محرمانه برگزار می‌شد، تست‌های پزشکی را مخفیانه انجام داده است. این می‌تواند توضیح دهد که چرا ناپولی او را از لیست باشگاه برای چمپیونزلیگ خط زده است.

1990260

هافبک ۲۹ ساله لهستانی که یکشنبه‌شب در جریان باخت ۱-۰ مقابل میلان در ترکیب اصلی بود، در ۲۷ بازی در تمام رقابت‌های فصل جاری، سه گل به ثمر رسانده و سه پاس گل داده است.منبع