ستاره یوونتوس خودش را به رئال پیشنهاد کردکد خبر : 1865821 |
30 دی 1401 ساعت 19:50 |
8.5K بازدید |

0
دیدگاه


رسانه‌های اسپانیایی می‌گویند دوشان ولاهوویچ، مهاجم صرب یوونتوس، خودش را به باشگاه رئال مادرید پیشنهاد کرده است.

ستاره یوونتوس خودش را به رئال پیشنهاد کرد

به گزارش “ورزش سه”، با توجه به اینکه آینده کریم بنزما در مادرید همچنان مشخص نیست و شایعاتی درباره احتمال انتقال او به پاری سن ژرمن به گوش می‌رسد کارلو آنچلوتی ممکن است از همین حالا به فکر پیدا کردن جانشین برای این ستاره فرانسوی باشد. دوشان ولاهوویچ می‌تواند همان گزینه‌ای باشد که سرمربی رئال به آن نیاز دارد.

بنزما که بازوبند کاپیتانی رئال را به دست می‌بندد تا این لحظه از تمدید قراردادش با بلانکوس خودداری کرده و قرارداد او در پایان فصل به اتمام می‌رسد. با توجه به این شرایط مدتی است که از چندین مهاجم برجسته دنیای فوتبال به عنوان جانشینان احتمالی بنزما یاد می‌شود.

1793551

یکی از این اسامی که بارها تکرار شده دوشان ولاهوویچ، مهاجم صرب باشگاه یوونتوس است. او از شرایط خود در یووه راضی نیست و امروز چند رسانه اسپانیایی مدعی شدند که در تماس با رئال مادرید خودش را به این باشگاه پیشنهاد داده است.

این در حالی است که پیش از این گزارش شده بود که یوونتوس با جدا شدن ولاهوویچ مخالفتی ندارد. ولاهوویچ 22ساله مهاجمی جوان است و با استعدادی که دارد می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای کارلو آنچلوتی باشد. باید دید آیا او واقعاً ستاره صرب یووه را می‌خواهد و پرز با انتقال او به مادرید موافقت خواهد کرد؟منبع