ستاره یوونتوس: پوگبا حسابی له شده!

فکر می کنی آبی ها بهتر از جام جهانی هستند؟
“پنمی دانم، اما ما به کاری که به خوبی انجام داده ایم ادامه می دهیم. ما جدی هستیم، مصمم. “

انگیزه داشتن برای ادامه مسیر؟
“من از طرف خودم صحبت می کنم، همیشه وقتی وارد زمین می شوم این کار را می کنم. من از ایده برنده شدن در یک مسابقه انگیزه دارم. فکر می کنم برای هم تیمی هایم هم همین طور است. ما با هم چالش هایی داریم، مانند اتمام دور مقدماتی با حداکثر امتیاز. اگر برنده شویم و بهتر از آرژانتین کار کنیم، سال را در صدر رنکینگ فیفا به پایان خواهیم رساند. اینها اهداف کوچکی است که در سر داریم.”

کدام یک از چهار گل خود را برای تیم فرانسه ترجیح می دهید؟
“می توانم بگویم بازی مقابل استرالیا در جام جهانی. این یک خاطره باورنکردنی است.”


کد خبر : 1981261 |
29 آبان 1402 ساعت 21:51 |
2 بازدید |

0
دیدگاه

پل پوگبا ؟
“نمی دانم چه اتفاقی برای او خواهد افتاد، چیزی برای گفتن به شما ندارم. بعد، صحبت می کنیم، قبل از فیفادی همدیگر را دیدیم، با همدیگر شام خوردیم. پل را می شناسید، او همیشه بسیار خندان است، اما فکر می کنم شرایط روی او سنگینی می کند. روحیه‌اش له شده است. همه ما ویران شده‌ایم زیرا او بازیکن بزرگی است و رویارویی با همه چیزهایی که با او روبرو شده است برای یک نفر بسیار زیاد است.”منبع


آدریان رابیو، هافبک تیم یوونتوس، در مورد پل پوگبا هم‌تیمی سابقش در تیم ملی فرانسه می‌گوید که او حسابی روحیه اش را از دست داده است.

ستاره یوونتوس: پوگبا حسابی له شده!

مصدومیت‌های زیاد تیم؟
“همیشه این موضوع پیچیده است زیرا در دوره ای هستیم کخ زیاد بازی می کنیم. اغلب مصدومیت وجود دارد. بهترین راه برای جلوگیری از آسیب دیدگی این است که مسابقات را جدی بگیرید.”

نقش خود را در تیم فرانسه چگونه تعریف کنید؟
“قبلا هم گفته بودم، من خودم را بازیکن تعادلی تعریف می کنم. من در اینجا و در یوونتوس نقش متفاوتی دارم. نقش من در تیم فرانسه بیشتر در مورد من به روش خودم یک رهبر هستم. فکر می‌کنم واقعا هستم. همه ما می توانیم به روش خودمان چنین باشیم. من بیشتر در زمین، در رختکن، در خلوت یک رهبر هستم. این شخصیت من است. ما به همه این شخصیت ها نیاز داریم تا گروهی را تشکیل دهیم که عملکرد خوبی داشته باشد.”

کاپیتانی در بازی مقابل یونان؟
” من اصلاً نمی دانم، اما فکر نمی کنم.”

به گزارش “ورزش سه”، آدریان رابیو، یکی از گلزنان تیم فرانسه بود که در جریان بازی با جبل الطارق موفق شد یکی از 14 گل تیمش را به ثمر برساند. تیم ملی فرانسه یک بازی کاملا تشریفاتی در دور مقدماتی یورو 2024 دارد، جایی که در صورت استراحت کیلیان امباپه ممکن است بازوبند کاپیتانی به رابیو برسد.