سردار روی نیمکت لورکوزن مقابل بوخومکد خبر : 1866781 |
05 بهمن 1401 ساعت 22:28 |
877 بازدید |

0
دیدگاه

آزمون تشنه بازی دوباره در بوندس‌لیگا


سردار آزمون همانند بازی قبل از روی نیمکت کار را در رقابت‌های بوندس لیگا آغاز می‌کند و امیدوار است مقابل بوخوم فرصت بازی پیدا کند.

سردار روی نیمکت لورکوزن مقابل بوخوم

به گزارش “ورزش سه”، یاران سردار آزمون در هفته هفدهم بوندس لیگا میزبان تیم بوخوم هستند. این مسابقه در ورزشگاه بایر آره‌نا برگزار می‌شود و سردار آزمون نیز در لیست ژابی آلونسو قرار گرفته است.

سردار  قبل از اینکه در جام جهانی ۲۰۲۲ برای تیم ملی ایران به میدان برود، در ۱۱ مسابقه رسمی پیاپی نتوانست به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب بایر لورکوزن قرار بگیرد و در هشت دیدار بوندس لیگا و سه بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا غایب بود. او که در هفته گذشته پس از مدت‌ها در لیست بایر دیده می‌شد مقابل مونشن گلادباخ فرصت بازی پیدا نکرد تا غیبتش در بوندس لیگا تداوم پیدا کند.

بایرلورکوزن در چهار دیدار گذشته خود چهار پیروزی متوالی را به دست آورده و با ۲۱ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار گرفته است. این تیم امشب به مصاف بوخوم رده پانزدهمی می‌رود و امیدوار به ادامه روند پیروزی‌های متوالی است.

سردار آزمون، ستاره ایرانی بایر لورکوزن که در این فصل ۹ بار در بوندس لیگا به میدان رفته، امیدوار است امشب مقابل به عنوان بازیکن تعویضی به میدان برود.

1795092منبع