سرمربی الهلال طاقت این خوشبختی را نداشت! (عکس)


کد خبر : 1869217 |
19 بهمن 1401 ساعت 00:59 |
18.5K بازدید |

7
دیدگاه

یکی کنار زمین باید رامون دیاز را می‌گرفت

به گزارش “ورزش سه”، الهلال عربستان در اولین نیمه نهایی جام باشگاه‌های جهان 2023 دست به کار بزرگی زده و با پیروزی 3-2 مقابل فلامینگو به دیدار پایانی راه یافت. در پایان این دیدار و زمانی که داور سوت پایان را به صدا در آورد، اعضای تیم عربستانی دیوانه‌وار شادی می‌کردند و در پوست خود نمی‌گنجیدند.

سرمربی 63ساله آرژانتینی که از ابتدای کار با حرارت خاصی در کنار زمین حضور داشت، بعد از اینکه گل سوم توسط هموطنش در دقیقه 70 وارد دروازه فلامینگو شد، در کنار زمین از فرط شادی دیگر در عالم خودش نبود و درحالی‌که توسط دستیارانش احاطه شده بود روی زمین افتاد و همان جا، جشن خود را ادامه داد.

1799661منبع

او برای تبدیل شدن به موفق‌ترین سرمربی تاریخ الهلال به یک چنین موفقیتی نیاز داشت و زمانی که به این موفقیت نزدیک شد، شادی تاریخی‌ای انجام داد که تصاویر آن هیچ‌گاه از یاد هواداران الهلال پاک نخواهد شد.


سرمربی آرژانتینی الهلال بعد از گل سوم تیمش، از فرط شادی روی زمین افتاد.

سرمربی الهلال طاقت این خوشبختی را نداشت! (عکس)

آنها که فوتبال بسیار خوبی مقابل نماینده برزیل انجام دادند، تا آخرین لحظه احتمال باز شدن دروازه خود برای بار سوم و به تساوی کشیده شدن کار را می‌دادند و استرسی که متحمل شدند، قابل‌وصف نیست. رامون دیاز، سرمربی الهلالی‌ها، چهره ویژه این لحظات بود.

1799660