سرمربی غنا: داور به رونالدو یک گل هدیه دادکد خبر : 1855363 |
03 آذر 1401 ساعت 23:05 |
2.4K بازدید |

0
دیدگاه


اوتو آدو، سرمربی غنا، بعد از شکست 3-2 تیمش مقابل پرتغال داور این بازی را عامل شکست غنا دانست.

سرمربی غنا: داور به رونالدو یک گل هدیه داد

به گزارش “ورزش سه”، پرتغال امشب موفق شد در اولین بازی گروه خود در گروه H جام جهانی قطر غنا را در یک بازی پرهیجان 3-2 شکست دهد. یکی از عوامل این پیروزی پنالتی‌ای بود که با سرنگون شدن کریستیانو رونالدو در محوطه جریمه غنا به سود پرتغال اعلام شد تا اولین گل بازی به ثمر برسد.

اوتو آدو، سرمربی غنا، در پایان بازی از تصمیم داور آمریکایی مسابقه برای اعلام این پنالتی و دیگر تصمیمات او به شدت انتقاد کرد و گفت داوری بازی سه امتیاز را از تیمش گرفته است.

سرمربی غنا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

پنالتی‌ای که داور به سود پرتغال گرفت بازی را عوض کرد
تصمیم داور برای اعلام پنالتی خیلی اشتباه بود. بازیکن ما توپ را زد نه بازیکن حریف را. نمی‌دانم چرا برای بررسی صحنه از VAR استفاده نشد. هر چه فکر می‌کنم هیچ توضیحی به نظرم نمی‌رسد. داور امروز اصلا به سود ما سوت نزد.

آیا داور چون بازیکنی که روی او خطا شده بود رونالدو بود اعلام پنالتی کرد؟
این را باید از داور بپرسید. من نمی‌توانم این را ثابت کنم. بازیکن ما برای ضربه زدن به توپ حرکت کرد و بعد تماسی هم با بازیکن حریف داشت. نمی‌دانم چرا VAR به این صحنه هیچ توجهی نشان نداد. اگر به فیلم حرکت آهسته دقت کنیم می‌بینید که ما فقط توپ را زدیم. در واقع حتی روی بازیکن ما خطا شد.

علت شکست غنا؟
داور. از داور چهارم و ناظر فیفا پرسیدم که آیا می‌شود خیلی آرام و مودب با داور صحبت کنم. ولی گفتند داور در جلسه است و امکان ندارد. فکر کنم بعد از بازی در حال آنالیز داوری بازی هستند ولی قاعدتا باید برای شنیدن صحبتهای یکی از مربی‌ها هم وقت داشته باشند.

گل زدن رونالدو در این بازی
اگر کسی گل زده باشد باید به او تبریک گفت. ولی این گل در واقع هدیه داور بود.منبع