سه جودوکار ایران حریفان خود را شناختندکد خبر : 1844153 |
26 شهریور 1401 ساعت 22:32 |
1.3K بازدید |

4
دیدگاه


مراسم قرعه کشی رقابتهای جودو جام ریاست جمهوری تاجیکستان برگزار شد و سه نماینده ایران رقبای خود را شناختند.

سه جودوکار ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش “ورزش سه” به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، تیم سه نفره جودو کشورمان که برای حضور در مسابقات جام ریاست جمهوری تاجیکستان راهی این کشور شده اند، امروز شنبه ۲۶ شهریورماه تمرینات خود را در سالن «پرویز سوبیروف» شهر دوشنبه پیگیری کردند.

مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت‌ها عصر امروز شنبه برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

بر همین اساس در وزن ۶۶- کیلوگرم حمیدرضا پاپی در نخستین مبارزه به مصاف «خیرالله مصلح الدین» از کشور تاجیکستان خواهد رفت. در این وزن ۳۰ جودوکار حضور دارند. مهدی فتحی پور در وزن ۸۱- کیلوگرم در نخستین مبارزه به مصاف «نجم الدین محمد شریف» از کشور تاجیکستان خواهد رفت. ۲۸ جودوکا نیز در این وزن حضور دارند. در وزن ۹۰- کیلوگرم نیز قاسم باغچقی در اولین مبارزه به مصاف «مردوف آکمال» از تاجیکستان برود. در این وزن نیز ۲۲ جودوکا حضور پیدا کزده اند.

مراسم وزن کشی اوزان ۶۶- کیلوگرم و ۸۱- کیلوگرم، فردا یک شنبه ۲۷ شهریورماه برگزار خواهد شد و نمایندگان این دو وزن روز دوشنبه ۲۸ شهریورماه به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

هدایت تیم سه نفره ایران در این دوره از مسابقات بر عهده حسین قمی می‌باشد. بابک مهاجری رئیس کمیته داوران کشورمان نیز با تیم ملی جودو راهی این رقابت‌ها شده است.

لازم به ذکر است، این رقابت‌ها در پنج وزن برگزار می‌شود و با جوایز نقدی همراه خواهد بود. به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴ هزار دلار ،۲ هزار دلار و هزار دلار پرداخت خواهد شد. این رقابت‌ها طی روزهای ۲۷ تا ۲۹ شهریور ماه در شهر «خوجند» کشور تاجیکستان برگزار خواهد شد.منبع