سپاهان 0 – آلومینیوم 0: این بازی برنده می‌خواهد!

🔴*حواشی:
* محمدعلی نژاد که سابقه بازی در تیم آلومینیوم اراک را دارد پیش از شروع بازی با دوستان و هم‌بازیان خود در آلومینیوم به خوش و بش پرداخت.
* با وجود وقفه یک‌ماهه در میزبانی ورزشگاه نقش جهان از بازی های سپاهان و تلاش برای ترمیم زمین چمن ورزشگاه، کماکان کیفیت زمین به نسبت سابق مناسب به نظر نمی‌رسد.
* در مراسم آغازین قبل از مسابقه فرشاد احمدزاده به همراه میلاد زکی پور و محمد دانشگر به سمت نیمکت آلومینیوم رفته تا از مهدی رحمتی سرمربی این تیم رخصت بگیرند.منبع

سپاهان
پیام نیازمند، نیلسون جونیور، رناتو داسیلویرا، میلاد زکی‌پور، رامین رضاییان، مسعود ریگی، محمدرضا حسینی، یاسین سلمانی، فرشاد احمدزاده، محمد علی‌نژاد، شهریار مغانلو
سرمربی: ژوزه مورایس

سرمربی: سیدمهدی رحمتی
 

به گزارش “ورزش سه” از چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر سپاهان اصفهان در خانه به مصاف آلومینیوم رفته است. سپاهانی‌ها که از پنج بازی گذشته در لیگ در مجموع دو برد، دو تساوی و یک شکست را تجربه کرده و با هشت امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد، در شرایطی به مصاف حریف اراکی رفته که آنها با چهار امتیاز از پنج مسابقه در رده پانزدهم جدول قرار دارند.
سپاهان که با هدایت مورایس لیگ را خوب شروع کرده بود، سه هفته‌ای می‌شود که از کسب برد عاجز بوده و از سوی دیگر آلومینیوم هم شرایط خوبی در جدول ندارد و پیروزی در این مسابقه هدف اصلی هر دو تیم فارغ از جایگاه‌شان خواهد بود.
سپاهان میزبان در این مسابقه مانوئل فرناندز و محمد علی‌نژاد را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار ندارد و آلومینیوم هم از حضور علیرضا نقی‌زاده به خاطر مصدومیت بهره نخواهد برد.
هفته ششم لیگ بیست و دوم/ ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان/ شنبه 1401/06/19 ساعت 17:30
داوران: سعاد وفاپیشه، امیررضا آشور ماهانی، احد سلطانی،عباس راکی/ ناظر: حدیر شکور

آلومینیوم
حسین پورحمیدی، سید مهران موسوی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، محمد احسان حسيني، مصطفي احمدي، امين جهان كهن، محمود قائدرحمتی، اسماعیل شریفات، امیر نوری  و محمدرضا آزادی


کد خبر : 1843011 |
19 شهریور 1401 ساعت 17:33 |
201 بازدید |

1
دیدگاه


دیدار تیم‌های سپاهان و آلومینیوم در شرایطی در ورزشگاه نقش جهان آغاز شده که هردو تیم به شدت به سه امتیاز این مسابقه احتیاج دارند.

سپاهان 0 - آلومینیوم 0: این بازی برنده می‌خواهد!