سکوت مورایس در مواجهه با سؤال جنجالی خبرنگار

«سپاهان خیلی بد بود و هیچ موقعیتی روی دروازه فولاد به وجود نیاورد. تیم شما تنها به‌خاطر یک گل‌به‌خودی پیروز شد. چه نظری در این باره دارید؟» مورایس در مواجهه با این سؤال خبرنگار پاسخی نداد.

به گزارش “ورزش سه” ژوزه مورایس پس از پیروزی سپاهان مقابل فولاد در نشست خبری گفت: بابت حضور شما خبرنگاران و هواداران خوشحال هستم. از بازیکنانم بابت بازی خیلی خوبی که ارائه کردند، تشکر می‌کنم. بازی خیلی سختی بود و بردن فولاد در اهواز اصلاً آسان نیست. فولاد تیم خوبی است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. برتری مقابل تیمی که سازمان‌یافته و از لحاظ دفاعی قدرتمند است، کار آسانی نیست.

مورایس راجع به برتری فولاد در بازی رفت، با وجود استحقاق سپاهان برای پیروزی و رخ دادن اتفاق برعکس در دیدار امروز گفت: شما زمانی لیاقت پیروز شدن دارید که پیروز شوید.منبع


سرمربی پرتغالی سپاهان می‌گوید تیمش مقابل تیمی قدرتمند از لحاظ دفاعی به پیروزی رسیده است.

سکوت مورایس در مواجهه با سؤال جنجالی خبرنگار

سرمربی سپاهان در مورد حساس‌تر شدن رقابت میان مدعیان قهرمانی لیگ برتر گفت: رقابت خیلی خوبی می‌بینم. ما در لیگ برتر بازی می‌کنیم و در این مسابقات باید تا پایان رقابت کرد. نمی‌توانم پیش‌بینی کنم، اما عملکرد خوبی داشتیم و باید همیشه این‌گونه باشیم که با خوشحالی از زمین خارج شویم.


کد خبر : 1869181 |
18 بهمن 1401 ساعت 21:32 |
5.9K بازدید |

3
دیدگاه

مقابل تیمی قدرتمند از لحاظ دفاعی بردیم