سیدحسین عدد 3 را دوست ندارد!(عکس)کد خبر : 1844147 |
26 شهریور 1401 ساعت 21:58 |
1.9K بازدید |

1
دیدگاه


دروازه بان تیم ملی فوتبال با شماره 31 در تمرینات با انگیزه ظاهر می شود.

سیدحسین عدد 3 را دوست ندارد!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، سیدحسین حسینی اگرچه در گذشته سابقه کار کردن با کارلوس کی روش در کارنامه خود ثبت کرده، اما او در مقطع فعلی وضعیت بسیار متفاوتی با آن دوره دارد. حسینی که حالا در 30 سالگی به مرز پختگی رسیده و سال گذشته عنوان دستکش طلای لیگ را از آن خود کرد، برای حضور در جام جهانی هر کاری می کند.

دروازه بان شماره یک استقلال اگرچه این روزها با شماره 31 در تمرینات حاضر می شود، اما او چند سالی است به شماره یک عادت کرده و قطعا عدد 3 را روی لباس خود دوست ندارد. در این شرایط او با روحیه بالا و انگیزه مثال زدنی برای حفظ جایگاه در تیم ملی تلاش می کندو امیدوار است نظر کارلوس کی روش را برای اعزام به جام جهانی جلب کند.

کی روش در لیست نهایی اردوی قطر نام 4 دروازه بان را قرار داد؛ او در حالی سیدحسین حسینی، علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده و پیام نیازمند را در لیست قرار داد که به غیر از عابدزاده سایر گلرها در تمرینات روزهای گذشته حاضر بودند . با این حال شرایط خوب آنها باعث شد تا هیچ کدام برای اردوی اتریش خط نخورند تا کی روش بتواند بهتر عملکرد دروازه بان ها را زیر نظر بگیرد.

بدون شک در این شرایط حسینی نیز مثل سایر دروازه بان ها برای حفظ جایگاه تلاش می کند. او در تمرین امروز تیم ملی نیز با انگیزه زیاد ظاهر شد و مشخص است که عزم خود را برای حضور در جام جهانی جزم کرده است.منبع