شاید کلینزمن این هفته اخراج شود!کد خبر : 2001753 |
24 بهمن 1402 ساعت 06:50 |
1.1K بازدید |

1
دیدگاه


روز گذشته اولین جلسه برای تعیین سرنوشت یورگن کلینزمن برگزار شد.

شاید کلینزمن این هفته اخراج شود!

به گزارش “ورزش سه”،  فدراسیون فوتبال کره بعد از حذف دردناک این تیم در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، فرایند ارزیابی عملکرد کادرفنی آلمانی این تیم را آغاز کرده و به نوشته یونهاپ نیوز، قرار است تصمیم نهایی تا هفته آینده گرفته شود.

قرار است کمیته فنی فدراسیون فوتبال در ابتدا جمع‌بندی خود از عملکرد تیم ملی کره جنوبی در جام ملتها را داشته باشد و سپس تصمیم نهایی به کمیته اجرایی سپرده شود که در راس آنها رئیس فدراسیون قرار دارد.

چانگ مونگ گیو، رئیس فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی، نیز این روزها کاملا از رسانه‌ها دور شده و هیچ صحبتی را در این باره نمی‌کند، اما قرار است گزارش‌ها تا هفته آینده تحویل فدراسیون داده شود و تصمیم نهایی نیز در همین زمان اتخاذ خواهد شد.

با توجه به اینکه در ماه مارس نیز فیفادی وجود دارد، فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال این است که هرچه زودتر تصمیم نهایی را بگیرد تا تکلیف کلینزمن روشن شود.

با توجه به در پیش بودن انتخابات فدراسیون و تصمیم مونگ گیو بر شرکت در انتخابات، به نظر یک تصمیم غلط در مورد سرمربی این تیم، کار او را در فدراسیون به پایان خواهد رساند.

با این حال یورگن کلینزمن بندی را در قراردادش گنجانده که در صورت اخراجش، فدراسیون کره ملزم به پرداخت تمام دستمزد او خواهد شد.منبع