شرایط خاص پاتر در چلسی؛ سرمربی محبوب مدیران

رسانه‌ها در انگلیس می‌گویند پاتر که با قراردادی 50 میلیون پوندی راهی اسمتفوردبریج شده در باشگاه نقشی فراتر از یک سرمربی خواهد داشت و این درخواستی است که تاد بولی، مالک چلسی، از او داشته است.


رسانه‌های انگلیسی می‌گویند گراهام پاتر در باشگاه چلسی نقشی فراتر از یک سرمربی خواهد داشت و برای مثال به تاد بولی برای استخدام یک مدیر ورزشی جدید کمک خواهد کرد.

شرایط خاص پاتر در چلسی؛ سرمربی محبوب مدیران

گفته می‌شود چلسی پیش از شروع جام جهانی مدیر ورزشی جدید خود را معرفی خواهد کرد. درحالیکه از گراهام پاتر خواسته شده در پیدا کردن مدیر مد نظرش به مدیران چلسی پیشنهاد بدهد که رسانه‌ها می‌گویند چنین درخواستی از توماس توخل نشده بود.

در زمان مالکیت رومن آبراموویچ در باشگاه چلسی سیاست مدیران جدایی کامل نقش سرمربی از مدیر ورزشی و مدیران فوتبال بود. اما به نظر می‌رسد تاد بولی اعتقادی به این سیاست ندارد و علاقه او به گراهام پاتر باعث شد دست سرمربی جدید برای دخالت در حوزه‌ مدیریت ورزشی باز گذاشته شود.منبع به گزارش “ورزش سه”، چلسی بعد از اخراج غیرمنتظره توماس توخل دیروز رسما اعلام کرد گراهام پاتر سرمربی سابق برایتون را به عنوان سرمربی جدید چلسی به خدمت گرفته است.


کد خبر : 1842832 |
18 شهریور 1401 ساعت 13:46 |
1.8K بازدید |

0
دیدگاه

اولین نقش گراهام پاتر در مدیریت باشگاه قرار است کمک به مالک برای پیدا کردن و استخدام یک مدیر ورزشی باشد. تاد بولی و بهداد اقبالی به عنوان مالکان جدید باشگاه قصد دارند با استخدام یک مدیر ورزشی جدید تغییراتی ساختاری در چلسی بوجود بیاورند.