شروع تاخت‌وتاز ویکتور اوسیمن در فوتبال اروپا!

شاگردان اسپالتی در شرایطی که به واسطه پیروزی‌های متوالی در سری آ با روحیه‌ای فوق‌العاده به مصاف قهرمان لیگ اروپا در فصل گذشته رفته بودند، در نیمه اول با گل ویکتور اوسیمن از حریف خود پیش افتادند.

حالا با این گل اوسیمن که در نوزده بازی خود در سری آ هم ۱۸ گل به ثمر رسانده بود، بار دیگر به چهره اول تیمش تبدیل می‌شود و نگاه‌های مدیران ورزشی باشگاه‌های شاخص را به خود جلب می‌کند.

1804435منبع

ناپولی که در مرحله گروهی با پنج پیروزی به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کرده بود، حالا با گل اوسیمن یک نیمه برابر حریف آلمانی به برتری رسیده تا امیدهایش برای صعود به جمع هشت تیم نهایی این تورنمنت، بیش از پیش تقویت شود.

اوسیمن ۲۴ ساله که امشب سومین بازی خود در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان را پشت سر می‌گذاشت، با این گل که حاصل جای‌گیری دقیقش بود بار دیگر ارزش‌های خود به عنوان یک مهاجم تمام‌کننده را اثبات کرد و نشان داد ایستادگی دی‌لورنتیس، مالک باشگاه، در برابر پیشنهاد جذب او بی‌دلیل نبوده است.

مهاجم نیجریه‌ای که پیش از این باشگاه ناپولی بارها در برابر پیشنهاد‌های اغواکننده برای فروش او مقاومت کرده بود، روی یک ضدحمله برق‌آسیا در مقابل دروازه توسط لوزانو صاحب موقعیت گلزنی شد و با زدن یک ضربه بدون معطلی دروازه کوین ترپ را باز کرد تا سفیدپوشان با یک گل از عقاب‌ها پیش بیفتند.


کد خبر : 1871766 |
03 اسفند 1401 ساعت 00:30 |
4.5K بازدید |

2
دیدگاه

فوق‌ستاره ناپولی سر مالک باشگاه را شلوغ‌تر می‌کند


فوق‌ستاره نیجریه‌ای ناپولی یک بار دیگر کیفیت استثنایی خود را به رخ حریفی اروپایی کشید.

شروع تاخت‌وتاز ویکتور اوسیمن در فوتبال اروپا!

به گزارش “ورزش سه” تیم فوتبال ناپولی ایتالیا در مرحله یک‌هشتم نهایی ليگ قهرمانان اروپا به مصاف آینتراخت فرانکفورت رفته است.