شزنی: می‌دانستم مسی پنالتی را کدام طرف می‌زند

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی لهستان شب گذشته در سومین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی آرژانتین رفت و با نتیجه 0-2 برابر این تیم شکست خورد. 
آنها با وجود باخت برابر شاگردان لیونل اسکالونی موفق شدند به لطف گل زده بهتر نسبت به مکزیک که در دیدار همزمان برابر عربستان به پیروزی رسید، به مرحله یک هشتم صعود کردند. 
یکی از لحظات تماشایی و حساس این بازی زمانی بود که مسی برای زدن ضربه پنالتی پشت توپ قرار گرفت اما شزنی توانست برای دومین بار در مرحله گروهی در ضربات پنالتی خوش بدرخشد و این بازیکن را در گلزنی ناکام بگذارد. 


وویژک شزنی، دروازه‌بان تیم ملی لهستان، از این که توانسته پنالتی لیونل مسی را مهار کند خوشحال است.

شزنی: می‌دانستم مسی پنالتی را کدام طرف می‌زند

این دروازه‌بان لهستانی پس از پایان بازی درباره خطای پنالتی به خبرنگاران گفت:« من بلافاصله به داور گفتم که دستم به صورت مسی خورده است اما در عین حال به او گفتم که این صرفا یک تماس بوده است و فکر نمی‌کنم پنالتی باشد. تصمیم داور چیز دیگری بود و مشکلی هم نیست. من فهمیدم که باید برابر پنالتی قرار بگیرم.»
او درباره مهار این ضربه اظهار داشت:« حالا می‌توانم بگویم که می‌دانستم مسی پنالتی را به کدام طرف می‌زند اما در آن زمان شاید کاملا مطمئن نبودم. لئو روی بعضی از ضربات به دروازه‌بان نگاه می‌کند و با قدرت به سمت دیگرش شلیک می‎‌کند. می‌دانستم که اگر بخواهد محکم بزند به سمت چپم می‌زند. دیدم که مکث نکرد، بنابراین من هم احساس کردم و حرکت کردم و توپ را گرفتم. خوشحالم چون این مهار پنالتی در نهایت به سود ما شد. از این که صعود کردیم بسیار خوشحالم و این اتفاق را به تیم مدیون هستم.»
 منبع
کد خبر : 1856660 |
10 آذر 1401 ساعت 09:28 |
530 بازدید |

0
دیدگاه