شوک به بارسا: پدری ال‌کلاسیکو را از دست دادکد خبر : 1896301 |
26 اسفند 1401 ساعت 21:50 |
28.3K بازدید |

16
دیدگاه


بدترین خبر در آستانه ال‌کلاسیکوی روز یکشنبه برای بارسلونا از راه رسید و باشگاه کاتالان دریافت که پدری نمی‌تواند در این مسابقه به میدان برود.

شوک به بارسا: پدری ال‌کلاسیکو را از دست داد

به گزارش “ورزش سه”، دو نشریه اسپانیایی آ.اس و موندو دپورتیوو لحظاتی پیش اعلام کردند پدری، ستاره جوان بارسلونا، دیدار روز یکشنبه این تیم مقابل رئال مادرید را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

پدری 20 ساله که نزدیک به یک ماه به دلیل آسیب‌دیدگی از میادین دور بود این هفته به تمرین بارسا بازگشت تا امیدهای این تیم به در اختیار داشتن او در ال‌کلاسیکو افزایش پیدا کند. پدری در دیدار بارسا و منچستریونایتد در ماه فوریه آسیب دید و تا این لحظه شش دیدار بارسا در رقابت‌های مختلف را از دست داده است.

1833228

در روزهای گذشته بارسا از شرایط پدری راضی به نظر می‌رسید و اکثر رسانه‌های نزدیک به این باشگاه معتقد بودند پدری آرام آرام به سمت آمادگی کامل حرکت می‌کند و به احتمال زیاد به ال‌کلاسیکو خواهد رسید. اما گزارش‌های امروز در اسپانیا حاکی است این ستاره 20 ساله در تمرین امروز صبح بارسا احساس ناراحتی کرده و تمرین را ترک کرده است.

روزنامه آ اس می‌گوید از منابع نزدیک به بارسا دریافته که عدم حضور پدری در ال‌کلاسیکو قطعی شده است. اما این تنها خبر بد برای پدری نیست. با این مصدومیت حضور او در تیم ملی اسپانیا برای دو بازی مقابل نروژ و اسکاتلند در رقابت‌های انتخابی یورو 2024 هم بعید به نظر می‌رسد.

1801369منبع