شوک خرید ۶۰ میلیون یورویی به پی‌اس‌جیکد خبر : 1966533 |
28 شهریور 1402 ساعت 14:18 |
1.8K بازدید |

0
دیدگاه

با مصدومیت غیرمنتظره


با مصدومیت مانوئل اوگارته، وضعیت خط میانی پی اس جی برای بازی امشب مقابل دورتموند بحرانی به نظر می رسد.

شوک خرید 60 میلیون یورویی به پی‌اس‌جی

به گزارش “ورزش سه”، این روزها شانس به لوئیس انریکه، مربی پی اس جی، لبخند نمی زند. پاری سن ژرمن بدترین شروع خود در لیگ یک فرانسه از زمان ورود گروه سرمایه گذاری قطر به این باشگاه، با 8 امتیاز از 15 امتیاز ممکن تجربه کرده و امشب در حالی میزبان دورتموند در لیگ قهرمانان است که اوگارته را احتمالا در اختیار نخواهد داشت.

1927491

امسال به نظر می رسید که همه چیز تغییر کرده است و آنها مانوئل اوگارته را برای تقویت خط میانی با 60 میلیون یورو خریدند تا جهشی از نظر کیفی به خط هافبک، نقطه ضعف اصلی تیم در سال های قبل، بدهند.

1895672

طبق ادعای منابع فرانسوی، حضور ستاره اروگوئه‌ای که در بازی های اخیر خوش درخشیده، تا ساعاتی قبل از بازی برابر دورتموند در هاله ای از ابهام خواهد بود. همه اینها را باید به جدایی مارکو وراتی و یولیان دراکسلر که راهی فوتبال قطر شدند، اضافه کرد و اینکه فابیان روئیز هم در فیفا دی با تیم ملی اسپانیا از ناحیه ران آسیب دید. مشکلی که اجازه حضور او در بازی مقابل نیس را نداد.
روی کاغذ، اگر اوگارته نتواند بازی کند، هسته اصلی خط میانی پاری سن ژرمن برابر بروسیا دورتموند را دانیلو پریرا، ویتینیا و وارن زائر امری تشکیل خواهند داد: خط هافبکی که از لحاظ کیفی با خط میانی ایده آل پاریسی ها فاصله زیادی دارد.منبع