صحبت‌های طوفانی نکونام علیه مدیریت استقلالکد خبر : 2001752 |
23 بهمن 1402 ساعت 23:49 |
505 بازدید |

5
دیدگاه

ما در یک کشتی ننشسته‌ایم و در باشگاه دشمن دارم


جواد نکونام روی آنتن زنده برنامه فوتبال برتر، یک بار دیگر بابت عدم جذب بازیکنان مورد نظرش، به شدت از مدیریت باشگاه انتقاد کرد.

صحبت‌های طوفانی نکونام علیه مدیریت استقلال

به گزارش “ورزش سه”، جواد نکونام مهمان تلفنی برنامه فوتبال برتر بود. او درخصوص مسائل مختلف و مشکلات استقلال و عدم جذب بازیکنان مورد نیازش به صحبت پرداخت که مشروح آن را در زیر می خوانیم:

* تیم ملی لیاقت قهرمانی را داشت
به بازیکنان و کادرفنی تیم ملی خسته نباشید می گویم که زحمت کشیدند بخصوص دیدار برابر ژاپن که باعث خوشحالی مردم شدند. با توجه به کیفیت تیم ما، لیاقت قهرمانی را داشت. ولی به هر حال باید به آینده نگاه کنیم تا به موفقیت برسیم. شاید در مرحله گروهی کیفیت تیم ها پایین تر بود ولی هر چقدر جلوتر می رفتیم، اوضاع بهتر می شد. تیم ملی هم می دانست از بازی ها چه می خواهد ولی در جاهایی نتوانست شرایط مناسب را مقابل برخی از حریفان ایجاد کند. ولی به هر حال به همه آنها خسته نباشید می گویم. زندگی و فوتبال ادامه دارد و باید نگاهمان به جام جهانی و المپیک باشد.

* باید برای جام ملت های بعدی برنامه ریزی کنیم
کسی فکر نمی کرد که کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و ایران بین چهار تیم نباشند. شرایطی پیش آمد که تصور می شد برنده دیدار ایران و ژاپن قهرمان شود. پس از پیروزی ایران، همه بازی خوب تیم ملی را تحسین کردند. واقعا تیم نسبت به تاکتیکی که برای آن بازی در نظر گرفته بودند، خوب کار کرد. وقتی تیمی مانند اردن به فینال می رسد و با توجه به کیفیت بازیکنان، توقع مردم بالا می رود. ما بازیکنان خوبی داریم بخصوص در خط حمله که می توان گفت بهترین های آسیا را داریم. به هر حال روز فوتبالی و اتفاقات فوتبالی و روز بد بازیکن سبب می شود که شما در یک تورنمنت، از جام کنار بروی. باید برنامه ریزی ما بلند مدت باشد و بدانیم چه هدفی داریم. ببینید هدف ما جام جهانی نیست چون مدعی نیستیم و هدفمان کسب تجربه برای جام ملت ها است. بهتر است برای موفقیت در جام ملت های بعدی برنامه ریزی کنیم.

تکمیل می شود…منبع