ضدحمله یونایتد علیه رونالدو: شکایت از کریس به دادگاهکد خبر : 1854105 |
27 آبان 1401 ساعت 16:05 |
497 بازدید |

0
دیدگاه


یک روزنامه انگلیسی می‌گوید منچستریونایتد به دلیل صحبت‌های کریستیانو رونالدو در مصاحبه جنجالی اخیرش روند شکایت حقوقی از او را آغاز کرده است.

ضدحمله یونایتد علیه رونالدو: شکایت از کریس به دادگاه

به گزارش “ورزش سه”، روزنامه گاردین با انتشار گزارشی اعلام کرد به اخباری دست یافته که نشان می‌دهد باشگاه منچستریونایتد به دلیل آنچه کریستیانو رونالدو در مصاحبه جنجالی اخیرش با پیرس مورگان به زبان آورده قصد شکایت از او را دارد و روند تهیه شکایت‌نامه علیه ستاره پرتغالی را آغاز کرده است.

این گزارش مدعی است منچستریونایتد شکایت خود را با این دلیل تنظیم کرده که رونالدو در این مصاحبه مفاد قراردادش با باشگاه را نقض کرده است. گاردین می‌گوید باشگاه به کریستیانو اطلاع داده که بعد از جام جهانی نیازی به بازگشت به کارینگتون ندارد.

گاردین به نقل از منابع خود اظهار داشت که باشگاه وکلایی را به استخدام درآورده تا علیه رونالدو شکایتی حقوقی تنظیم کنند. این در واقع به آن معنی است که ستاره پرتغالی دیگر هرگز با پیراهن یونایتد بازی نخواهد کرد.

بعد از صحبت‌های بسیار تند و غیرمنتظره رونالدو علیه باشگاه در مصاحبه‌اش با پیرس مورگان، منچستریونایتد امروز در بیانیه‌ای گفت:”منچستریونایتد از امروز صبح اقدامات لازم برای واکنش به مصاحبه رسانه‌ای اخیر کریستیانو رونالدو را آغاز کرده است. ما تا زمانی که این روند به نتیجه نرسد اظهارات دیگری در این باره نخواهیم داشت”.

قرارداد کریستیانو رونالدو با منچستریونایتد در ماه جولای تابستان آینده به پایان می‌رسد و بر اساس این قرارداد او هفته‌ای پانصد هزار پوند دستمزد می‌گیرد. قرار است رونالدو امروز برای پیوستن به تیم ملی پرتغال به دوحه وارد شود تا فردا شنبه اولین تمرین با سلسائو را در این کشور انجام بدهد.منبع