طرح شکایت از داور فینال آسیا به دلیل سه پنالتی!

جمعه در مورد ضربه پنالتی سوم گفت: دروازه‌بان ما یزید ابولیله برای گرفتن توپ به سمت جلو حرکت کرد و مقابل عفیف قرار گرفت و این یک امر عادی است و منطقی نیست که دروازه‌بان به هیچ سمتی حرکت نکند و جای خودش باشد و داور پنالتی اعلام کند.

به گزارش “ورزش سه”، مروان جمعه، نایب رئیس فدراسیون فوتبال اردن در گفت‌وگویی اعتقاد داشت که هر سه پنالتی قطر اشتباه بوده است و آنها قهرمان واقعی جام ملت‌های آسیا هستند و ممکن است که نسبت به مسائل داوری فینال آسیا شکایتی را ارسال کنند.


کد خبر : 2001584 |
23 بهمن 1402 ساعت 11:55 |
2.7K بازدید |

6
دیدگاه

ما قهرمانیم و تصمیمات مانینگ مشکوک بود

مروان جمعه در گفت‌وگو با رسانه‌های اردنی عنوان کرد: آنچه در دیدار اردن و قطر در فینال جام ملت‌های آسیا رخ داد بسیار عجیب بود، من معتقدم سه ضربه پنالتی که به نفع قطری‌ها اعلام شد درست نبود.

وی ادامه داد: در مورد ضربه پنالتی دوم نیز آفساید قبل از اعلام پنالتی رخ داده بود!

جمعه در پایان سخنان خود گفت: بازیکنان اردنی احساس مظلومیت می‌کنند، آنها می‌خواستند با جام قهرمانی برگردند، اما آنچه ما به دست آوردیم یک دستاورد بزرگ است و به نظر من اردن قهرمان واقعی قهرمانی است.منبع


مروان جمعه، نایب رئیس فدراسیون اردن هر سه پنالتی اعلام شده به سود قطر را اشتباه دانست!

طرح شکایت از داور فینال آسیا به دلیل سه پنالتی!

وی افزود: اگر به ضربه پنالتی اول برگردیم داور چینی اشتباه کرد و باید به VAR رجوع می‌کرد، اکرم عفیف کسی بود که پایش را بین پاهای عبدالله نصیب قرار داد و باید کارت زرد دریافت می‌کرد نه اینکه پنالتی اعلام شود.

1990022

وی افزود: فدراسیون در حال بررسی این موضوع است تا بهترین اقدام را برای جلوگیری از تکرار اشتباهات داوری تعیین کند، تصمیمات داور چینی از نظر ما مشکوک است.