طعنه النصر به بارسا: او فقط ما را می‌خواست!

مارسلو بروزوویچ با قراردادی سه ساله به النصر پیوست و دستمزد او 35 میلیون یورو در سال اعلام شده است.منبع

به گزارش “ورزش سه”، مارسلو بروزوویچ، ستاره کروات و کاپیتان فصل گذشته اینتر، امروز به خیل ستارگانی پیوست که امسال تابستان راهی لیگ حرفه‌ای عربستان شده‌اند.

دقایقی پیش باشگاه النصر که پیش‌تر با به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو آغازگر موج خرید ستاره‌های بزرگ فوتبال اروپا توسط عربستانی‌ها شده بود از خرید جدیدش پرده برداشت و به صورت رسمی از پیوستن مارسلو بروزوویچ خبر داد.


باشگاه النصر بعد از رسمی کردن قرارداد مارسلو بروزوویچ در توییتر به باشگاه بارسلونا و رئیسش خوان لاپورتا طعنه زد.

طعنه النصر به بارسا: او فقط ما را می‌خواست!

النصر با طعنه به این صحبت‌های لاپورتا در حساب توییتری خود ضمن انتشار ویدیوی رسمی معرفی ستاره کروات نوشت: “همه او را می‌خواستند. او فقط ما را می‌خواست. بروزوویچ زردپوش است.”

1893951

در نهایت اما النصر موفق شد ستاره کروات را به خدمت بگیرد. باشگاه عربستانی بعد از رسمی کردن قرارداد بروزوویچ در توییتر رسمی باشگاه برای معرفی این خرید بزرگ به بارسلونا و صحبت‌های دیروز رئیس این باشگاه، خوان لاپورتا، طعنه زد.


کد خبر : 1948252 |
12 تیر 1402 ساعت 20:47 |
11.6K بازدید |

2
دیدگاه

لاپورتا دیروز در مراسمی در اسپانیا در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره آردا گولر، پدیده فوتبال ترکیه، که دو باشگاه رئال مادرید و بارسا خواهان به خدمت گرفتنش هستند گفت:” بله، همه او را می‌خواهند ولی گولر بارسا را می‌خواهد.”

در هفته‌های گذشته در کنار تلاش‌های النصر، بارسلونا هم خواهان جذب بروزوویچ بود. بلوگرانا که سرخیو بوسکتس را از دست داده و شاهد خداحافظی او برای پیوستن به اینترمیامی بود، بروزوویچ را جایگزین مناسبی برای بوسکتس می‌دید.