طعنه به سیاوش یزدانی: بهتر که از استقلال رفتی!

سرمربی استقلال که از مورایس می‌خواهد درباره جذب سیاوش یزدانی به او توضیح بدهد، در پایان تاکید داشت: «ما پس از این اتفاق صحبتی نکردیم و فکر کنم باید توضیح دهد چرا بازیکنی که سه امتیاز را در بازی با سپاهان از ما گرفت، هفته بعد به همان تیم رفت. من هیچ وقت بازیکنی از آن تیمی نمی‌آورم که بازیکنانش چنین کاری کرده باشد. من اینطور هستم.»


کد خبر : 1939462 |
02 خرداد 1402 ساعت 23:46 |
4.7K بازدید |

0
دیدگاه

ساپینتو: هرگز چنین بازیکنی به تیمم نمی‌آوردم؛

ریکاردو ساپینتو امروز در نشست خبری پیش از دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل نساجی، پیرامون اینکه ژوزه مورایس، هموطن او و سرمربی سپاهان ابراز علاقه کرده بتوانند در این رقابت‌ها به قهرمانی دست پیدا کنند، اظهار کرد: «من رابطه خوبی با ایشان دارم ولی قبل از این بحث، موضوع سیاوش یزدانی بود. من کمی ناراحت بودم که داخل و بیرون زمین چه اتفاقی افتاد. پس از آن دیگر صحبت نکردیم. انتظار داشتم طبق رسمی که در پرتغال داریم با من تماس می‌گرفت و توضیح می‌داد چه اتفاقی افتاد.»

ساپینتو که از رفتار هم‌تای خود در سپاهان گلایه داشت، یادآور شد: «انتظار داشتم ژوزه با من تماس بگیرد، ولی این کار را نکرد. شاید یک روزی این کار را بکند و درباره این شرایط عجیب و غریب صحبت کند. او باید در این رابطه تحقیق می‌کرد، اما هر کسی مسؤول رفتار خودش است. شاید او یک روزی به من توضیح بدهد.»

1795049

ریکاردو ساپینتو که در دور رفت لیگ برتر هم یکبار دیگر سیاوش یزدانی را بخاطر رفتارهایش اخراج کرده و دراختیار باشگاه گذاشته بود، امید داشت با فرصت دوباره به این مدافع بتواند او را تا پایان فصل استفاده کند ولی اتفاقات مسابقه برگشت با سپاهان کاری کرد تا سرمربی آبی‌ها به طور قطعی او را کنار بگذارد.


سرمربی استقلال پس از نیم‌فصل به انتقال جنجالی مدافع تیمش به سپاهان واکنش نشان داد.

طعنه به سیاوش یزدانی: بهتر که از استقلال رفتی!

سیاوش یزدانی ۱۰ روز پس از نمایش جنجالی در دیدار استقلال مقابل سپاهان، راهی این تیم اصفهانی شد و قراردادی به مدت دو سال و نیم امضاء کرد که ساپینتو واکنشی به این انتقال جنجالی نداشت، اما امروز سکوت خود پیرامون رفتن مدافع تیمش به اصفهان را شکست و اظهارات جنجالی بر زبان آورد.

او به اشتباه سیاوش یزدانی در دیدار برگشت دو تیم هم اشاره کرد و افزود: «تاکنون در فوتبال ندیده بودم بازیکنی آن اشتباه بزرگ را (برابر سپاهان) انجام دهد و هفته بعد به آن تیم برود! البته برای من خوب شد، چون تیم من پس از آن خوب شد.»

حال باید منتظر ماند و دید ژوزه مورایس که شب گذشته ایران را ترک کرد، چه واکنشی به اظهارات سرمربی استقلال خواهد داشت و البته سیاوش یزدانی، چه عکس‌العملی در این باره دارد و احتمالا بحث تازه‌ای از این انتقال جنجالی بین طرفین شکل بگیرد.منبع

به گزارش “ورزش سه”، سیاوش یزدانی تا هفته شانزدهم لیگ برتر بازیکن استقلال بود و در دیدار برابر سپاهان بازوبند کاپیتانی آبی‌ها را بر بازو داشت که در همان بازی مرتکب یک ضربه ایستگاهیِ منجر به گل شد و یک خطای پنالتی داد تا تیمش در لحظات پایانی شکست بخورد تا همین اتفاق منجر به اخراج او توسط ریکاردو ساپینتو شود.