طعنه سنگین آنچلوتی به ژاوی در مورد لیگ قهرمانانکد خبر : 1966545 |
28 شهریور 1402 ساعت 14:34 |
2.5K بازدید |

1
دیدگاه

ما به فینال فکر می کنیم ولی شما….


کارلو آنچلوتی در نشست خبری امروز خود گفت که رئال برعکس بارسلونا از حالا به فینال لیگ قهرمانان فکر می کند نه رسیدن به یک هشتم نهایی.

طعنه سنگین آنچلوتی به ژاوی در مورد لیگ قهرمانان

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید فردا اولین بازی خود در دور گروهی لیگ قهرمانان را در خانه و برابر یونیو برلین انجام خواهد داد. رئال در بهترین فرم قرار دارد و هر پنج بازی ابتدای فصل خود در لالیگا را برده و صدرنشین است.

1925730

کارلو آنچلوتی در نشست خبری این بازی گفت: «لیگ قهرمانان همیشه برای این باشگاه خاص است. ما در لیگ قهرمانان به گونه ای دیگر بازی می کنیم. ما در خانه بازی داریم و مقابل یک حریف خوب سازماندهی شده، نیرومند و مستحکم قرار می گیریم. برای این بازی سخت کار کرده ایم و آماده هستیم.»

مصدومیت دنی کارواخال: «کوفتگی عضلانی دارد و فردا استراحت می کند. او فردا آزمایشات را انجام خواهند داد ولی احساس خوبی دارد، بنابراین ما معتقدیم که مشکلش جدی نیست. حضورش در دربی هنوز نامشخص است و فردا نیز لوکاس واسکز به جای او بازی خواهد کرد.»

سیتی، شانس اول قهرمانی؟ «سیتی از شانس های قهرمانی است، زیرا فصل گذشته قهرمان شد و ساختار تیمش نیز تغییر خاصی نداشته است. اما لیگ قهرمانان اروپا، در مراحل حذفی همیشه شگفتی‌هایی دارد.»

ژاوی دیروز گفت که حداقل هدف بارسا در لیگ قهرمانان صعود به دور دوم است. حداقل هدف مادرید چیست؟ «(می خندد) عبور از دور گروهی، مرحله یک هشتم نهایی، یک چهارم نهایی و رسیدن به فینال. هدف رئال همیشه رسیدن به فینال است. معتقدم در رئال ما همیشه کار را برای رسیدن به فینال شروع می کنیم.»

آیا می توانید رافائل نادال را به عنوان رئیس رئال مادرید تصور کنید؟ «تمام زمانی که من اینجا گذرانده ام با فلورنتینو، بهترین رئیس دنیا، بوده است. شخصا به نادال و موفقیت هایش افتخار می کنم. ما دوست داریم که او یک هوادار واقعی مادرید است.»

آنالیز یونیون برلین: «آنها تیمی تازه وارد به لیگ قهرمانان هستند اما اگر اینجا حضور دارند، به این دلیل است که سال گذشته خیلی خوب کار کردند. به خوبی این تیم را تحلیل کرده ایم و باید بگویم که تیمی جنگنده با سبک بازی پرفشار هستند.»

شانس قهرمانی رئال: «ما هرگز فکر نکرده‌ایم که مدعی اول هستیم، همانطور که سیتی شانس اول نیست. سیتی شانس خوبی دارد چون مدافع عنوان قهرمانی محسوب می شود.»

آیا رئال امسال نسبت به سال گذشته آمادگی بیشتری دارد؟ «ما مانند سال قبل آماده هستیم. خریدها به این امر کمک زیادی می کنند، مانند فران گارسیا یا خوسلو. همچنین بلینگام.»

آیا مودریچ فردا از ابتدا شروع می کند؟ «شرایط لوکا خوب است و من با او نیز مانند همه بازیکنان صحبت می کنم. ارتباط شخصی ما بسیار خوب است. از نظر حرفه ای، گاهی اوقات ممکن است این اتفاق بیفتد و بله، او مثل قبل بازی نمی کند. اما روابط انسانی همیشه فوق العاده بوده است. فردا لوکا بازی خواهد کرد.»

وضعیت آردا گولر: «خوب است و روند بهبودی اش بدون مشکل پیش می رود. او دوشنبه با تیم خواهد بود.»منبع