طلسم‌شکنی عابدزاده پس از ۲ ماه

یاران عابدزاده که در پنج مسابقه رسمی اخیرشان موفق به کسب پیروزی نشده و یک تساوی و سه شکست در لالیگا ۲ و یک باخت در جام حذفی داشتند، امشب هم در رسیدن به برد مقابل لوانته ناکام بودند و با یک امتیاز زمین را ترک کردند.

عابدزاده در دیدار مقابل لوانته با واکنش‌های خوب خود که هفت سیو، یک خروج هوایی موفق، چهار مهار عالی درون محوطه جریمه و ۳۶ پاس با دقت ۵۶ درصدی داشت، به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.منبع


کد خبر : 1858128 |
18 آذر 1401 ساعت 00:04 |
1.7K بازدید |

0
دیدگاه

بازگشت به دروازه برای بهترین شدن؛


دروازه‌بان ایرانی پونفرادینا در دیدار مقابل لوانته دروازه خود را بسته نگه داشت.

طلسم‌شکنی عابدزاده پس از ۲ ماه

امیر عابدزاده، دروازه‌بان ایرانی پونفرادینا که پس از رقابت‌های مرحله گروهی جام جهانی در دیدار هفته گذشته لالیگا ۲ فرصت بازی به دست نیاورد و نیمکت‌نشین بود، امشب در دوازدهمین بازی فصل خود در این رقابت‌ها توانست دومین کلین‌شیت فصل خود را پس از دو ماه به ثبت برساند.

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم لالیگا ۲ اسپانیا، تیم فوتبال پونفرادینا که امیر عابدزاده را مجددا در ترکیب و درون دروازه‌اش داشت، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه سیتات والنسیا مقابل تیم رده پنجمی لوانته قرار گرفت.

پونفرادینا اسپانیا در مسابقه خارج از خانه امشب دو شکست متوالی اخیرش در لالیگا ۲ را پایان داد و به تساوی بدون گل مقابل لوانته دست یافت و ۱۸ امتیازی شد، اما نتوانست تغییری در جایگاه جدولی خود به وجود بیاورد و در رتبه بیستم و بین سه تیم پایین جدول این رقابت‌ها ماند.