طوفان یک نیمه‌ای رم مقابل امپولی در المپیکو (عکس)

آلبرتو گراسی سعی داشت توپ لئوناردو اسپیناتزولا را که روی پاس روملو لوکاکو در آستانه ورود به محوطه جریمه بود را دفع کند که توپ را به اشتباه به بازیکن خودی ضربه زد و توپ قوس با عبور از دستان بریشا وارد دروازه شد.منبع

بازیکن پرتغالی پس از اینکه توپ را به راسموس کریستنسن پاس داد وارد محوطه جریمه شد و سپس ارسال کوتاه این بازیکن دانمارکی را با ضربه سر به گل تبدیل کرد.

1926511


کد خبر : 1966164 |
26 شهریور 1402 ساعت 23:31 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه

شاگردان ژوزه مورینیو برای کسب اولین پیروزی فصل عجله داشتند و هنوز 10 دقیقه از بازی نگذشته بود که با 2 گل از حریف پیش افتادند.

به گزارش “ورزش سه”، رم در بازی هفته چهارم سری A امشب میزبان امپولی است و نیمه اول را با نتیجه قابل توجه 3-0 به پایان رساند.

امپولی هنوز این گل را هضم نکرده بود و تلاش می‌کرد تا رم را از دروازه‌اش دور نگه دارد که رناتو سانچز در دقیقه 5 نام خود را به عنوان دومین گلزن این بازی ثبت کرد.


شاگردان ژوزه مورینیو در پایان نیمه اول بازی برابر امپولی با نتیجه 3-0 برنده به رختکن رفتند.

طوفان یک نیمه‌ای رم مقابل امپولی در المپیکو (عکس)

اولین گلزن این دیدار پائولو دیبالا بود که ضربه پنالتی را در دقیقه 2 وارد دروازه امپولی کرد. اتریت بریشا جهت ضربه دیبالا را به درستی تشخیص داد اما شوت بازیکن آرژانتینی از بالای دستان او عبور کرد و وارد  دروازه شد.

1926512

رم با به ثمر رساندن این دو گل دست از حمله برنداشت و در اغلب دقایق بازی نسبت به حریفش برتری داشت. آن‌ها فشار روی دروازه امپولی را افزایش دادند تا اینکه روی اشتباه بازیکن حریف به گل برسند.

1926510