عابدزاده نمی‌خواهد ۳ و ۴ باشد!(عکس)کد خبر : 1854171 |
28 آبان 1401 ساعت 00:29 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه


دروازه‌بان لژیونر ایران به دنبال بهبود جایگاه خود در تیم ملی است.

عابدزاده نمی‌خواهد ۳ و ۴ باشد!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، فرصت کوتاه در دیدار تدارکاتی مقابل اروگوئه و نیمکت‌نشینی کامل در دو بازی دوستانه دیگر برابر سنگال و تونس شرایطی به وجود آورده تا پیش‌بینی شود امیر عابدزاده جزو گلرهای اول و دوم تیم ملی ایران نیست، اما او سعی دارد وضعیت خود را در جام جهانی تغییر بدهد.

این دروازه‌بان که در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل سوریه، عراق و امارات به علیرضا بیرانوند ترجیح داده شده و در دیدار تدارکاتی برابر الجزایر هم در ترکیب قرار گرفته بود، در بازی دوستانه اخیر تیم ملی ایران با تونس فرصت حضور در زمین به دست نیاورد و پشت سر بیرانوند و حسینی بود.

عابدزاده با تمرینات سخت که جدی‌ترین آن روز جمعه بود، تلاش می‌کند تا خود را زیر نظر الکساندر لوپز، مربی دروازه‌‌بانان تیم ملی به شرایط بهتری برساند و از اینکه او را به‌عنوان گلر سوم یا چهارم ایران یاد کنند، فاصله بگیرد و دوباره برای رسیدن به ترکیب رقابت کند.

او و دیگر گلرهای تیم ملی در تمرین اخیر ایران با بستن کش به دور کمر خود و فاصله گرفتن از کنار زمین، روی شوت‌ها و ارسال‌های کوتاه و بلند از کنار زمین، واکنش نشان می‌دادند و توپ‌ها را جمع یا دفع می‌کردند و با این تمرین جدی، محک می‌خوردند.

این دروازه‌بان که در ۱۱ مسابقه این فصل لالیگا ۲ اسپانیا فقط یک کلین‌شیت در پونفرادینا داشته، امیدوار است با بهبود شرایط خود در تیم ملی جزو فهرست مسابقات ایران در سه بازی جام جهانی قرار بگیرد و مثل ۲۰۱۸ در لیست ۲۳ نفره باشد.منبع