عجیب‌ترین عکس‌های هفته؛ درگیر نشوید!

در آخرین دقایق بازی و زمانی که صادق صادقی در متن درگیری با بازیکنان مس کرمان قرار گرفت و البته یک مشت هم به صورتش خورد، حبیب فرعباسی برای کمک به بازیکن هم‌تیمی که در محاصره بازیکنان مس قرار داشت، شتافت.

سایر بازیکنان ذوب‌آهن نیز که در درگیری بودند پس از فریادهای سرمربی‌شان خیلی زود غائله را ختم کردند تا ماجرا به پایان برسد و کار به جاهای باریک نکشد؛ هرچند که داور دو کارت قرمز را برای ستاری و صادقی کنار گذاشته بود و آنها را اخراج کرد.


استارت انفجاری مهدی تارتار برای جدا کردن بازیکنانش در یک درگیری شدید، آخرین پرده از بازی مس کرمان – ذوب‌آهن بود.

عجیب‌ترین عکس‌های هفته؛ درگیر نشوید!

این در حالی است که این اتفاق در دقیقه 90+5 رقم خورد و در واقع آخرین پرده از یک نمایش نه چندان هیجان انگیز بین مس و ذوب‌آهن بود که البته به این شکل جنجالی به اتمام رسید.منبع

مهدی تارتار که از اخراج دروازه‌بان تیمش و محرومیت او از بازی بعدی هراس داشت، از کنار زمین با سرعت بالا به محل درگیری اضافه شد و در حالی که فرعباسی نیز تلاش می‌کرد به محل دعوا برسد، سرمربی تیم او را گرفت و اجازه نداد که به دعوا اضافه شود.

به گزارش “ورزش سه”، در لحظاتی که پرسپولیس برای جبران گل خورده تلاش می‌کرد و توجهات را به خود جلب کرده بود، یک درگیری شدید در ورزشگاه باهنر کرمان، تقابل دو تیم میانه جدولی ذوب‌آهن و مس کرمان را تحت تاثیر قرار داد.


کد خبر : 1843181 |
20 شهریور 1401 ساعت 12:34 |
1.4K بازدید |

0
دیدگاه

ورود ناگهانی سرمربی برای ختم غائله

نکته جالب اما همین صحنه‌ استارت انفجاری مهدی تارتار برای مهار دروازه‌بان و سایر بازیکنانش است که شاید عجیبترین تصویر این هفته فوتبال ایران هم باشد.

تارتار با دست فرعباسی را به سمت دروازه هدایت کرد و به او گفت که لازم نیست در این درگیری شرکت کند و باید در درون دروازه باقی بماند.