عجیب‌ترین عکس‌های هفته؛ درگیر نشوید!

تارتار با دست فرعباسی را به سمت دروازه هدایت کرد و به او گفت که لازم نیست در این درگیری شرکت کند و باید در درون دروازه باقی بماند.


استارت انفجاری مهدی تارتار برای جدا کردن بازیکنانش در یک درگیری شدید، آخرین پرده از بازی مس کرمان – ذوب‌آهن بود.

عجیب‌ترین عکس‌های هفته؛ درگیر نشوید!

سایر بازیکنان ذوب‌آهن نیز که در درگیری بودند پس از فریادهای سرمربی‌شان خیلی زود غائله را ختم کردند تا ماجرا به پایان برسد و کار به جاهای باریک نکشد؛ هرچند که داور دو کارت قرمز را برای ستاری و صادقی کنار گذاشته بود و آنها را اخراج کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در لحظاتی که پرسپولیس برای جبران گل خورده تلاش می‌کرد و توجهات را به خود جلب کرده بود، یک درگیری شدید در ورزشگاه باهنر کرمان، تقابل دو تیم میانه جدولی ذوب‌آهن و مس کرمان را تحت تاثیر قرار داد.

مهدی تارتار که از اخراج دروازه‌بان تیمش و محرومیت او از بازی بعدی هراس داشت، از کنار زمین با سرعت بالا به محل درگیری اضافه شد و در حالی که فرعباسی نیز تلاش می‌کرد به محل دعوا برسد، سرمربی تیم او را گرفت و اجازه نداد که به دعوا اضافه شود.

این در حالی است که این اتفاق در دقیقه 90+5 رقم خورد و در واقع آخرین پرده از یک نمایش نه چندان هیجان انگیز بین مس و ذوب‌آهن بود که البته به این شکل جنجالی به اتمام رسید.منبع در آخرین دقایق بازی و زمانی که صادق صادقی در متن درگیری با بازیکنان مس کرمان قرار گرفت و البته یک مشت هم به صورتش خورد، حبیب فرعباسی برای کمک به بازیکن هم‌تیمی که در محاصره بازیکنان مس قرار داشت، شتافت.


کد خبر : 1843181 |
20 شهریور 1401 ساعت 12:34 |
1.4K بازدید |

0
دیدگاه

ورود ناگهانی سرمربی برای ختم غائله

نکته جالب اما همین صحنه‌ استارت انفجاری مهدی تارتار برای مهار دروازه‌بان و سایر بازیکنانش است که شاید عجیبترین تصویر این هفته فوتبال ایران هم باشد.