عمری در سایه: من جوان‌ترین ستاره ایرانم (عکس)

نکته جالب اینکه محمد عمری تنها 22 سال دارد و از معدود محصولات آکادمی پرسپولیس است که به تیم بزرگسالان رسیده و از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرده است. با جدایی محمدمهدی احمدی مدافع چپ سرخپوشان و مصدومیت علیرضا خدادادی، او به همراه علیرضا بابایی تنها بازیکن زیر 23 ساله قرمزهاست که در ترکیب به میدان می‌رود.

محمد عمری که مقابل گل‌گهر، ون پارس (پنالتی) و نساجی (دو گل) توانست گلزنی کند، حالا بعد از دو بازی، امیدوار است مقابل آلومینیوم نیز گلزنی کند؛ جایی که یک مهاجم جوان دیگر هم در ترکیب حریف قرار دارد و شاید این بازی تقابل این دو مهاجم جوان نیز باشد.منبع

به گزارش “ورزش سه”، محمد عمری با دقایق کمتر نسبت به سایر مهاجمان لیگ برتر، عملکرد قابل قبولی در ترکیب پرسپولیس داشته و توانسته خود را به عنوان یک مهاجم ریزنقش و تکنیکی، در ترکیب اصلی پرسپولیس جای دهد.

عمری این فصل 610 دقیقه در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته و تنها 5 بازی فیکس بوده و توانسته 3 گل برای پرسپولیس بزند تا با متوسط هر 203 دقیقه یک گل، چهره درخشان تیمش لقب بگیرد.

1796786


کد خبر : 1867726 |
10 بهمن 1401 ساعت 20:44 |
41.3K بازدید |

19
دیدگاهمحمد عمری بعد از ناکامی برابر فولاد، امیدوار است دوباره به روند گلزنی بازگردد.

عمری در سایه: من جوان‌ترین ستاره ایرانم (عکس)

عمری در هفته‌های اخیر به همراه امید عالیشاه زوج غیرتخصصی خط حمله پرسپولیس را تشکیل دادند اما ممکن است با ورود پریرا به ایران، آمادگی دیاباته و حضور آل‌کثیر، یکی از این نفرات در کنار عمری قرار بگیرد.

1796787