عموزاد: برای حریفانم بی‌رحم می‌مانم

وی افزود: کشتی ورزشی است که سوای پیروزی و قهرمانی دارای مرام و معرفت پهلوانی است. ما پهلوان های نامداری مانند تختی و حسن یزدانی را داریم باید از این کشتی گیران الگو بگیریم. من از کودکی و از زمانی که بودم کشتی های حسن یزدانی را دنبال می کردم و بسیار خوشحالم که امروز در کنار او در تیم ملی حضور دارم و از او بیشتر از قبل الگو می‌گیرم تا موفق شوم و دل مردم ایران را شاد کنم. در تیم ملی هم حسن آقا کاپیتان ما و هم بزرگ ما است که ما را راهنمایی می کند.


کشتی‌گیر وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان گفت: آرزوی من از کودکی داشتن ده‌ها مدال جهان و المپیک است و امیدوارم بتوانم در راهی که قدم گذاشته‌ام به آن برسم.

عموزاد: برای حریفانم بی‌رحم می‌مانم

عموزاد درباره اینکه برای آینده چه برنامه ای دارد عنوان کرد: در حال حاضر برنامه خاصی ندارم و تمرین می کنم که آماده رقابت های لیگ برتر و چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد شوم تا بتوانم در تیم ملی بار دیگر حضور داشته باشم و افتخار آفرینی کنم. برایم مهم است که بتوانم در تیم ملی حضور داشته باشم و با تمرکز روی سبک کشتی خودم مدال های بعدی را به دست آورم. 


کد خبر : 1850435 |
06 آبان 1401 ساعت 07:45 |
27 بازدید |

0
دیدگاه

آرزویم داشتن ده‌ها مدال جهان و المپیک است

کشتی گیر وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در پاسخ به این سوال که با لقب رحمان بی رحم زندگی چطور است؟ گفت: این لطف مردم کشورمان است که همیشه به ما لطف داشتند و با توجه به عملکرد کشتی گیران برای بالا بردن روحیه آن ها یک لقب به آن ها می دهند تا ارتباط نزدیکی با کشتی گیران برقرار کنند. لقب رحمان بی رحم را دوست دارم، اما دوست دارم این لقب روی تشک کشتی به حقیقت بپیوندد و همیشه برای حریفانم رحمان بی رحم باشم. سعی می کنم رحمان بی رحم در شخصیت اجتماعی من تأثیر نداشته باشد و فقط به نحوی باشد که مردم با این لقب من را تشویق کنند تا همیشه دلشان را شاد کنم.

عموزاد در پایان گفت: مردم همیشه به ورزشکاران لطف خاصی دارند و از خدا می خواهم کمک کند تا بتوانیم سالیان سال این لطف ها را جواب دهیم.منبع

به گزارش “ورزش سه” رحمان عموزاد در گفت و گو با خبرگزاری فارس، در خصوص مسابقات بلگراد و قهرمانی او در این رقابت ها اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جهان بلگراد مسابقات بسیار سنگین و حساسی بود و خداراشکر می‌کنم که توانستم در این رقابت ها حریفان را شکست دهم و با کسب مدال طلا دل مردم عزیز کشورم را شاد کنم. همیشه دوست داشتم با کشتی گرفتن های خودم مردم را خوشحال کنم که در بلگراد برای اولین بار به این موضوع رسیدم. آرزوی من از کودکی داشتن 10 ها مدال جهان المپیک است و امیدوارم بتوانم در راهی که قدم گذاشته آن به آن برسم.