فخرالدینی پول داد تا از آلومینیوم جدا شود


کد خبر : 2001694 |
23 بهمن 1402 ساعت 19:44 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

رسمی: جدایی سه بازیکن از جمع اراکی‌ها

به گزارش “ورزش سه”، رسانه رسمی ایرالکو از پایان همکاری با سه بازیکن خبر داد. میلاد فخرالدینی، سجاد آقایی و محمد مسلمی‌پور طی توافق دو جانبه با باشگاه آلومینیوم اراک قراردادشان را فسخ کردند و از جمع شاگردان سید مجتبی حسینی جدا شدند.


باشگاه آلومینیوم اراک به صورت رسمی از جدایی سه بازیکن خود خبر داد.

فخرالدینی پول داد تا از آلومینیوم جدا شود

رسانه رسمی آلومینیوم نوشته است: هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه با جدایی میلاد فخرالدینی مخالف بودند، اما شرایط برای ادامه همکاری از سوی این بازیکن میسر نبود و در ادامه با برگزاری سه نشست و همچنین توافق طرفین در ازای دریافت مبلغ صدور رضایت‌نامه، فسخ نامبرده صادر و کاپیتان بااخلاق آلومینیوم از این تیم جدا شد.

فخرالدینی که طی دو سال و نیم اخیر در آلومینیوم اراک عضویت داشت و ازجمله کاپیتان‌های تیم به شمار می‌رفت، طی هفته‌های گذشته درخواست فسخ قرارداد با باشگاه را داشت که مدیریت باشگاه نسبت به این موضوع رسیدگی کرد.

1990183

همچنین محمد مسلمی‌پور، مدافع چپ تیم فوتبال آلومینیوم نیز پس از توافق با باشگاه، قراردادش را فسخ کرد که باشگاه آلومینیوم اراک ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات این سه بازیکن، برای آنها در ادامه راه آرزوی موفقیت دارد.منبع

سجاد آقایی، بازیکن بومی تیم آلومینیوم اراک نیز پس از دو سال و نیم حضور مستمر در ایرالکو به‌طور توافقی از این باشگاه جدا شد.