فرار تیم مجیدی از شکست در دقیقه ۹۰+۸

در دقیقه ۶۱ مسابقه، پاس چیپ سولانی سررو در گوشه محوطه جریمه به لاورنسی رسید و این بازیکن با یک ضربه سر دیدنی، توپ را از تیر اول به زاویه مخالف فرستاد و توانست تیمش را پیش بیندازد.

به گزارش “ورزش سه”، در دیداری از هفته سیزدهم رقابت‌های ادنوک لیگ امارات تیم فوتبال اتحاد کلباء در استادیوم خانگی خود میزبان خورفکان بود که مسابقه با گل ثانیه‌های پایانی احمد عامر با نتیجه تساوی یک – یک به پایان رسید.

با این تساوی، کلباء شمار امتیازات خود را به عدد سیزده رساند تا با سیزده مسابقه در رده یازدهم باقی بماند.منبع

در دقیقه ۸۵ مسابقه، داور برخورد توپ به دست مدافع خورفکان را یک پنالتی برای کلباء اعلام کرد اما پس از بازبینی صحنه توسط VAR، نظر خود را تغییر داد.

1990535


تیم فوتبال اتحاد کلباء در دیدار برابر تیم ۱۰ نفره خورفکان، با تساوی یک – یک متوقف شد.

فرار تیم مجیدی از شکست در دقیقه ۹۰+۸


کد خبر : 2001947 |
24 بهمن 1402 ساعت 20:23 |
4.9K بازدید |

6
دیدگاه

شلیک تماشایی احمد عامر به داد کلباء رسید

در شرایطی که تصور می‌شد اتحاد کلباء در نیمه دوم از برتری نفری خود استفاده کند، اما چنین نشد و برخلاف جریان بازی، این تیم خورفکان بود که به گل نخست دست یافت.

در ادامه نیز حملات کلباء راه به جایی نبرد تا اینکه در آخرین ثانیه مسابقه و در دقیقه ۹۰+۸ ضربه محکم احمد عامر از پشت محوطه جریمه به زیبایی هر چه تمام‌تر به تور دروازه خورفکان چسبید تا شاگردان مجیدی در واپسین لحظات بازی از شکست فرار کنند.

در این دیدار اتحاد کلباء کاملاً بر بازی مسلط بود و چند موقعیت را نیز روی دروازه مهمان خلق کرد که می‌توان به مهم‌ترین صحنه نیمه اول اشاره کرد که شوت دیدنی گوستاوو با درخشش دروازه‌بان خورفکان و برخورد به تیرک دروازه راهی کرنر شد.

در اولین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه اول، مهدی قایدی در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان حریف قرار گرفت که توسط عمر سعید سرنگون شد و داور مسابقه نیز مدافع خورفکان را با کارت قرمز مستقیم اخراج کرد.

1990537