فرانسه کوتاه نمی‌آید: شکایت برای گل مردود گریزمان


کد خبر : 1856661 |
10 آذر 1401 ساعت 09:37 |
3.4K بازدید |

0
دیدگاه


فدراسیون فوتبال فرانسه قصد دارد شکایتی را به خاطر مردود اعلام کردن گل آنتوان گریزمان، مهاجم این تیم، به فیفا مطرح کند.

فرانسه کوتاه نمی‌آید: شکایت برای گل مردود گریزمان

در نهایت این گریزمان بود که موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تونس کند اما دقایقی بعد با تذکر کمک داور ویدیویی، داور وسط با بازبینی این صحنه اعلام کرد که گل مردود است. 
حالا فدراسیون فوتبال فرانسه تصمیم گرفته است که تصمیم اتخاذ شده از سوی کمک داور ویدیویی و داور وسط را زیر سوال ببرد و شکایتی را در این زمینه تقدیم فیفا کند. 
در بیانیه منتشر شده از سوی آنها آمده است:« ما در حال نگارش متن شکایت پس از گل آنتوان گریزمان هستیم که به عقیده ما به اشتباه مردود اعلام شد. این شکایت باید در عرض 24 ساعت پس از پایان این بازی برای فیفا ارسال شود.»
 منبع به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فرانسه شب گذشته در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر برابر تیم ملی تونس قرار گرفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد. 
آنها با وجود شکست در این بازی موفق شدند به مرحله یک هشتم جام جهانی صعود کنند اما حریف این تیم علیرغم پیروزی برابر مدافع عنوان قهرمانی از صعود به مرحله بعدی بازماند و استرالیا به لطف پیروزی در بازی همزمان برابر دانمارک به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم این مسابقات شد. 
فرانسه که به هیچ وجه دوست نداشت طعم شکست را در مرحله گروهی این مسابقات بچشد، در دقایق پایانی از بازیکنان اصلی‌اش که در این بازی به آنها استراحت داده بود استفاده کرد تا شرایط را به سود خودش تغییر دهد.