فرصت ویژه مهاجم جوان گل‌گهر مقابل فولاد


کد خبر : 2001979 |
24 بهمن 1402 ساعت 23:14 |
230 بازدید |

0
دیدگاه

این بازیکن جوان رقبای سرسختی پیش روی خود می‌بیند و باید از فرصت هایی که به او داده می‌شود حداکثر استفاده را ببرد، اریک بایناما، میشل ورده و یونس دلفی سه مهاجم نوک گل‌گهر هستند که موقعیت او در ترکیب اصلی را تهدید می‌کنند.

1990586


مهاجم جوان گل‌گهر یکی از امید‌های گلزنی این تیم مقابل فولاد خواهد بود.

فرصت ویژه مهاجم جوان گل‌گهر مقابل فولاد

سحرخیزان در نیم فصل نخست هفته اول را مقابل فولاد به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و در هفته دوم مقابل پیکان هم همین اتفاق را تجربه کرد اما از بازی سوم مقابل نساجی در ترکیب اصلی گل‌گهر قرار گرفت و یک پاس گل به نام خود ثبت کرد و پاس از آن در 11 بازی به عنوان بازیکن ثابت و یک مسابقه هم به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و تنها یک هفته را به دلیل محرومیت از دست داده بود.

به گزارش ورزش سه، سعید سحرخیزان ستاره جوان تیم گل‌گهر یکی از بهترین بازیکنان این تیم در نیم فصل نخست لیگ برتر بود و پس از گذراندن دوره آماده‌سازی و تمرینات گل‌گهر در وقفه ای که در لیگ ایجاد شد برخلاف ابتدای فصل می‌تواند از اولین مسابقه در ترکیب اصلی این تیم قرار بگیرد.

او حالا این فرصت را دارد تا از ابتدا در ترکیب اصلی گل‌گهر قرار بگیرد و آمار گل‌ها و پاس گل‌های خود را افزایش دهد، سحرخیزان یکی از موثر ترین بازیکنان گل‌گهر در نیم فصل نخست بود و 3 گل و 2 پاس گل در طول مسابقات به ثبت رساند و بازی‌های خوبی برای این تیم انجام داد.

سعید سحرخیزان یکی از جوان‌های مستعد فوتبال ایران است که با حفظ روند رو به رشدی که در دو سال گذشته داشته می‌تواند به چهره‌ای موفق در فوتبال ایران تبدیل شود و نیم فصل دوم لیگ برتر می‌تواند نقطه روشنی در مسیر زندگی فوتبالی این بازیکن باشد.منبع