فرم خوب بیرو قبل از فینال مرحله گروهی


کد خبر : 1984163 |
12 آذر 1402 ساعت 07:30 |
950 بازدید |

2
دیدگاه


به نظر می‌رسد کلین شیت بیرانوند در ریاض و موفقیت مقابل کریستیانو رونالدو به لحاظ روانی تاثیر بسیار مثبتی روی علیرضا بیرانوند گذاشته است.

فرم خوب بیرو قبل از فینال مرحله گروهی

بیرو قبل از این بازی‌های ملی از مایکل اولونگا گل خورده و مقابل معز علی  در همین رقابت دروازه‌اش باز شده اما در مسابقه رفت خطری از جانب آنها متحمل نشد و سرپنجه بود. 
بیرو در بازی النصر در تهران دو گل خورد اما ستاره بود و در بازی با استقلال تاجیکستان در مقابل هواداران هم پنالتی گرفت و کلین شیت کرد. به نظر می‌رسد با حضور هواداران در بازی سه شنبه کیفیت کار او هم بالا خواهد رفت و بیرو می‌تواند یکی از مهمترین کلین شیت‌های آسیایی خود را خاطره انگیز کند.منبع

به گزارش ورزش سه بیرانوند خیلی دوست داشت مقابل النصر و رونالدو گلی دریافت نکند که اتفاقات بازی هم به او کمک کرد تا به خواسته‌اش برسد. 
حالا بیرو بعد از این کلین شیت انگیزه و روحیه فوق العاده‌ای برای بسته نگه داشتن دروازه خود مقابل الدحیل پیدا کرده که می‌تواند مقدمه‌ای بر پیروزی و صعود پرسپولیس و از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باشد. 
با انتشار ویدئوئی کوتاه از تمرین بیرانوند در تمرین جمعه پرسپولیس به نظر می‌رسد او از نظر ذهنی و فنی کاملا آماده است و با فرم خوبی که دارد برای درخشش در آخرین بازی مرحله گروهی و ثبت چهارمین کلین شیت خود بیقراری می‌کند. 

1961628