فریادهای محمد ربیعی علیه پنالتی پرسپولیس!

سرمربی مس سپس با صدایی آرام‌ خطاب به کهوری گفت: چرا برای تیم‌های بالای جدول هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد؟ چرا یک اشتباه داوری برای سپاهان پیش نمی‌آید؟ یعنی چه؟

ربیعی در حالی که فریاد می‌زد، گفت: یک متر بیرون است. تیم من ۷۵ دقیقه ده نفره بازی کرد. این انصاف است؟ کجایید؟ در استان کرمان چه کار می‌کنید؟ چرا اینها انقدر راحت حق من را می‌خورند؟ این انصاف است؟ چرا این اشتباهات داوری فقط روی تیم مس رفسنجان است؟ ۱۷ امتیاز از ما گرفتند؛ ۱۷ امتیاز محرز. بیا یک دقیقه جواب من را بده. من آدم آرامی هستم؛ فقط می‌خواهم بگویید چرا وسط آنجا می‌گویی پنالتی است؟ داور بیرون گرفته است. چرا؟ چه دلیلی دارد؟ این سرنوشت است… تیمی که ۷۰ دقیقه ده نفره و درست بازی کرده است. ده نفره به تیم حریف فرصت ندادیم. چرا باید مس را ببازانند؟ این چه قیمتی دارد؟ قیمت آن را بدانم. شما باید از ما دفاع کنید آقای کهوری. شما رییس کمیته داوران استان هستید. من دیگر نمی‌دانم.

به گزارش ورزش سه، مس رفسنجان در شرایطی برابر پرسپولیس شکست خورد که تک گل سرخپوشان توسط گئورگی گولسیانی و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. این پنالتی در حالی در پی برخورد رامتین سلیمان‌زاده روی مهدی عبدی اعلام شد که به نظر می‌رسید برخورد خارج از محوطه جریمه صورت گرفته است و همین مسئله هم باعث اعتراض اعضای تیم میزبان شد.


محمد ربیعی پس از شکست مس رفسنجان برابر پرسپولیس برای دقایقی با عصبانیت با رییس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان صحبت کرد.

فریادهای محمد ربیعی علیه پنالتی پرسپولیس!

او در پایان گفت: ما گناه نکردیم که این تیم برای یک شهرستان کوچک است. امروز هم دم مردم گرم که آمدند و یک شوری وجود دارد. ما انقدر هوادار داریم. چون انقدر هوادار داریم و شهرستانی هستیم باید بخورد تو سر بچه شهرستانی‌ها؟ ما زحمت کشیدیم، خیلی زیاد زحمت برای این تیم کشیدیم اما انصاف نیست. اگر شما از حق ما دفاع نکنید، ما دیگر هیچ چیزی نداریم.منبع

او ادامه داد: اینجا نساجی آنطور می‌شود، نفت آبادان آنطور می‌شود، گل‌گهر آنطور می‌شود؛ مگر من جادوگر هستم که بگویم اجی مجی لا ترجی و توپ گل شود؟ چرا باید این کار را بکنند؟ الان من به کجا پناه ببرم؟ باز هم آقای افشاریان عذرخواهی کند و بقیه دوستان عذرخواهی کنند، دردی از ما دوا می‌کند؟ رامتین در بازی رفت یک پنالتی داد و الان  آن بچه در کما است. می‌دانید چه فشاری روی این بچه است؟ چون فکر می‌کنند او عمدا این کار را کرده، در صورتی بیرون بود. به خدا این شارژ آنچنانی هم نیست. شما صحنه‌ها را نگاه کنید. چرا؟ چه دلیلی دارد؟ من باید به چه کسی پناه ببرم و بگویم و چه کار کنم؟ یک راه حلی به ما یاد بدهید و به این باشگاه یاد بدهید که بگوید چرا اینهمه اشتباهات محرز داوری فقط برای این تیم است؟

پس از سوت پایان بازی، محمد ربیعی پیش از حضور در نشست خبری برای دقایقی با علیرضا کهوری، رییس کمیته داوران هیئت فوتبال استان کرمان، صحبت کرد و با لحنی تند از او خواست تا از حق مس دفاع کند.


کد خبر : 1898476 |
12 فروردين 1402 ساعت 01:29 |
11.4K بازدید |

0
دیدگاه

رامتین سلیمان‌زاده در کماست؛