فقط در 5 ماه؛ دومین موفقیت بزرگ برای رونالدوکد خبر : 1844887 |
31 شهریور 1401 ساعت 16:02 |
1.1K بازدید |

0
دیدگاه

با صعود وایادولید و کروزیرو


رونالدو نازاریو، مالک دو باشگاه رئال وایادولید اسپانیا و کروزیرو برزیل، برای دومین بار در پنج ماه گذشته، صعود تیم هایش به سطح اول فوتبال اسپانیا و برزیل را جشن گرفت.

فقط در 5 ماه؛ دومین موفقیت بزرگ برای رونالدو

به گزارش “ورزش سه”، رونالدو نازاریو، اسطوره فوتبال برزیل، از سه سال پیش مالکیت باشگاه رئال وایادولید را برعهده دارد اما این باشگاه در فصل 21-2020 به دسته دوم فوتبال اسپانیا سقوط کرد. رونالدو به هواداران باشگاه قول داد که پس از یک سال به لالیگا باز خواهند گشت و همین اتفاق نیز رخ داد.

رونالدو همچنین بهار امسال بخش اعظم سهام باشگاه کروزیرو برزیل را نیز خرید. کروزیرو سال گذشته به دسته دوم فوتبال برزیل سقوط کرده بود ولی با آمدن رونالدو و تغییر و تحولاتی که او انجام داد، هفت هفته به پایان لیگ دسته دوم برزیل، صعودش به دسته اول را قطعی کرد. کروزیرو شب گذشته با سه گل بر واسکودوگاما پیروز شد و به این ترتیب از فصل بعد در دسته اول برزیل بازی خواهد کرد. 

کروزیرو یک باشگاه بزرگ و تاریخی در فوتبال برزیل است و رونالدو از همین باشگاه فوتبالش را شروع کرد. او گفته بود که به کروزیرو احساس دین می کند و به همین دلیل مالکیتش را برعهده گرفت. به این ترتیب و به فاصله پنج ماه، رونالدو موفق شد هر دو باشگاه تحت مالکیتش را به سطح اول فوتبال اسپانیا و برزیل برگرداند.منبع