فوری: دنی آلوز دستگیر شد!کد خبر : 1865749 |
30 دی 1401 ساعت 14:28 |
1.8K بازدید |

0
دیدگاه

بعد از تفهیم اتهام


دنی آلوز، مدافع برزیلی سابق بارسلونا، امروز به اتهام تعرض به یک زن در بارسلونا توسط پلیس این شهر دستگیر شد.

فوری: دنی آلوز دستگیر شد!

به گزارش “ورزش سه”، دنی آلوز برای سپری کردن سال نوی میلادی در بارسلونا حضور داشت که یک زن با طرح شکایتی اعلام کرد این بازیکن در تاریخ 31 دسامبر قصد تعرض به او را داشته است. 
بلافاصله پرونده‌ای برای این مدافع سابق بارسا تشکیل شد و هفته گذشته اعلام شد که تحقیقات در این باره به صورت رسمی توسط دادستانی و پلیس اسپانیا آغاز شده است. 
دادگاه شماره 15 بارسلونا اعلام کرد که این شکایت را به صورت رسمی به ثبت رسانده و قصد دارد تحقیقات کاملی را برای روشن شدن صحت ادعای مطرح شده از سوی این زن که هویتش فاش نشده انجام دهد.

1773337

آلوز در چند هفته گذشته مورد انتقادهای شدیدی قرار داشت اما با انتشار بیانیه‌ای تمامی اتهامات مطرح شده علیه خودش را تکذیب کرد و تاکید کرد که در آن تاریخ در محل گفته شده حضور داشته اما این زن را اصلا نمی‌شناسد و نمی‌داند که چرا چنین ادعاهایی را مطرح کرده است. او همچنین مدعی شد که این اظهارات باعث آزار او و نزدیکانش که به خوبی او را می‌شناسند شده است. 

امروز و پس از اظهارات دنی آلوز در قرارگاه پلیس شهر بارسلونا، او دستگیر شد. دنی آلوز اکنون باید در دادگاه حاضر شود و پاسخگوی اتهام بزرگ خود باشد. این بازیکن با ماشین پلیس به دادگاه منتقل شد و حالا قاضی تصمیم خواهد گرفت که اگر بازیکن را به زندان بفرستد که امری بعید است، یا اینکه او را با قرار وثیقه آزاد کند.

1690249

این مدافع 39 ساله تا اواسط سال 2023 با باشگاه پوماس قرارداد دارد و این باشگاه حالا در انتظار نتیجه تحقیقات صورت گرفته از سوی پلیس اسپانیا و رای صادره توسط دادگاه این کشور در ارتباط با این پرونده است. 

این دومین پرونده مربوط به تعرض جنسی در فوتبال برزیل در یک سال اخیر است که هیاهوی زیادی به همراه داشته است. پرونده اول مربوط به روجریو کابوکلو، رییس سابق فدراسیون فوتبال برزیل، بود که در نهایت باعث برکناری او از سمتش شد.منبع