فوری: شاید عنایتی نیامده از نفت برود!

این تیم مدت هاست که با مشکلات مالی روبرو است و حتی رضا عنایتی ابتدا از پذیرش مربیگری این تیم منصرف شده بود اما به فاصله 2 هفته و زمانیکه مدیران نفت مسجدسلیمان وعده واریز مطالبات و موجودی میلیاردی حساب باشگاه را دادند، عنایتی مجاب شد تا روی نیمکت نفت بنشیند.

1799406


کد خبر : 1869178 |
18 بهمن 1401 ساعت 21:25 |
1.3K بازدید |

1
دیدگاه

بعد از ساختن یک تیم آبرودار

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در دو مسابقه قبل توانسته بود نسبت به دیدارهای قبلی خود عملکرد بهتری را ارائه کند، امروز برابر شاگردان ساپینتو با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد هر چند که این تیم در دقایقی این مسابقه، استقلال را تحت فشار قرار داد و هواداران را به آینده نیز امیدوار کرد.


وضعیت مالی نفت مسجدسلیمان تغییری نکرده و رضا عنایتی در آستانه استعفا از هدایت این تیم قرار دارد.

فوری: شاید عنایتی نیامده از نفت برود!

نفتی ها پس از حضور عنایتی، در دو دیدار برابر هوادار و پیکان به تساوی بدون گل رسید که تقریبا در تمام نیمه دوم، با یک یار کمتر به بازی پرداخته بود. نماینده مسجدسلیمان در جدال برابر استقلال، پس از 6 بازی موفق به گلزنی شد و حتی یک بار نیز تیر دروازه آبی پوشان را به لرزه درآورد.

اما با وجود گذشت سه هفته اخیر، هنوز هیچ تغییری در حوزه مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان این تیم به وجود نیامده است. پس از صحبت های بازیکنان این تیم در رختکن، قرار شد صبح فردا جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره برگزار شود تا پاسخ روشنی درخصوص مسائل مالی داده شود.

نکته جالب اینکه بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان در پایان دیدار با استقلال، حدود یک ساعت و نیم در رختکن ماندند و با حضور مدیرعامل این باشگاه، انتقادات جدی و محکمی را نسبت به مسائل مالی داشتند.

با وجود اینکه مدیران باشگاه از برگزاری یک جلسه فوری خبر داده اند، اما سرمربی جوان این تیم از تحقق پیدا نکردن وعده های مسئولین نفت به شدت ناراحت است و آنها را به جدایی تهدید کرده است. به نظر می رسد که در زمان حضور عنایتی در نشست خبری پس از بازی، برخی از لیدرهای مسجدسلیمانی وارد رختکن شده و تنش هایی را به وجود آورده اند.

مسئله ای که امیرحسین کریمی، بازیکن این تیم نیز در میکسدزون ورزشگاه آزادی به آن اشاره کرد. حالا و پس از اینکه عنایتی از موضوع مطلع شده، به دلیل این اتفاق و همچنین عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و خلف وعده های مالی، در آستانه استعفا قرار دارد و باید دید چه اتفاقی در ادامه رخ خواهد داد.منبع